Профил на менаџерот: Dániel Berecz

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Dániel Berecz
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 5, 2012
Последна интеракција: Дек 4 2019, 06:04:23
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (92)
Освоени поени:12 (162)
Победи:0 (1)
Подиуми:1 (7)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (9)
Просечно поени/трка: 1.09 (1.76)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

7% отклучени

(24/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dániel Berecz Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 29, Трка 17
Број на најавувања:506
Време поминато на ГПРО:59.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 89
Позиција во сезоната:10
Пари: $-?.???.???
Возач: Giovanna Tedeschi (93)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:5
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Copa Airways (R89) - 24 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72 R-89 21 0 0 0 0 0 3 0 - 7382 Pipirelli $6.906.421 Задржи група
38-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 R-81 10 0 0 0 0 23 9 2.56 - - Pipirelli $-8.081.669 Задржи група
34-36 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 R-38 13 0 1 0 0 16 11 1.45 SF - Pipirelli $-16.526.405 Задржи група
32 R-38 5 0 2 1 0 43 17 2.53 QF 2063 Pipirelli $-15.978.810 Задржи група
31 R-38 7 0 2 0 4 31 17 1.82 QF ? Pipirelli $5.320.686 Задржи група
30 R-38 13 0 0 0 1 14 17 0.82 R1 ? Pipirelli $-6.573.962 Задржи група
29 R-280 22 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $6.016.765 Задржи група