Профил на менаџерот: Gábor Safranyik

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Gábor Safranyik
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 15, 2012
Последна интеракција: Денес во 20:12:02
Постови на форумот:1610  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (979)
Освоени поени:57 (1446)
Победи:1 (47)
Подиуми:6 (123)
Пол-позиции:5 (43)
Најбрзи круга:1 (30)
Просечно поени/трка: 5.7 (1.48)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 7, 2015)
Достигнувања:

40% отклучени

(147/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gábor Safranyik Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 30, Трка 1
Број на најавувања:21540
Време поминато на ГПРО:4191.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 15
Позиција во сезоната:2
Пари: $??.???.???
Возач: Kenny Lyons (167)
Технички Директор: Terence Walters (108)
Екипа во целост:40
Гуми: Yokomama
Име на тим: Withlock Racing Team
Екипен пласман:131
Поени на тимот:193.4668

Спонзори

Berkshire Goaway (P15) - 19 трки
Alcatelics (P15) - 11 трки
Schonax (P15) - 5 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Gábor Safranyik (Последна обнова: Јан 6 2020, 15:35:29)
I'm ready to new challenge ;) -> Project: Atila Burti :)

My challange: PROMOTE TO ELITE! (once a day) DONE! 😊😊😍


NEVER GIVE UP!

Hard work will always paid!! Mission completed! Promote in 69th season

First Elite Season : S70


Project end after 197th race. Unfortunetely i'm relegate to master end in 71th season....


My life and carrier like a rollerolcoaster :DLong time pilot project 2.0 - > Dan Craft started S72r14 :)


My motto's : Never give up! ;)