Профил на менаџерот: István Major

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:István Major
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 24, 2012
Последна интеракција: Јул 11 2013, 20:40:34
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (92)
Освоени поени:0 (159)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (11)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.73)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(19/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до István Major Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 30, Трка 3
Број на најавувања:490
Време поминато на ГПРО:125.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
37-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 R-88 12 0 0 0 0 8 9 0.89 QF - Pipirelli $-19.728.684 Задржи група
35 R-88 9 0 1 0 0 20 8 2.5 R1 - Pipirelli $-26.927.663 Задржи група
34 A-26 39 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $-15.749.427 Испаднат
33 R-202 4 3 5 1 0 65 17 3.82 F ? Pipirelli $8.311.766 Промовиран*
32 R-202 7 0 2 0 1 37 17 2.18 R2 ? Pipirelli $-10.871.782 Задржи група
31 R-202 12 0 2 0 0 22 14 1.57 R2 - Pipirelli $-3.094.216 Задржи група
30 R-202 16 0 1 0 1 7 13 0.54 - - Pipirelli $-4.162.459 Задржи група