Профил на менаџерот: Tamás Ritter

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tamás Ritter
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 5, 2012
Последна интеракција: Јул 4 2016, 09:44:35
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (105)
Освоени поени:0 (215)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (17)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (2.05)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

9% отклучени

(33/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tamás Ritter Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 13
Број на најавувања:468
Време поминато на ГПРО:41.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
55-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 A-5 38 0 0 0 0 0 0 - - 14648 Pipirelli $-4.637.881 Пензиониран
53 A-5 21 0 0 0 0 4 10 0.4 R1 8492 Pipirelli $7.515.539 Задржи група
52 R-322 1 5 12 3 1 115 17 6.76 W ? Pipirelli $11.716.221 Промовиран
51 A-87 37 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $1.540.159 Испаднат
50 R-69 5 2 3 0 1 48 17 2.82 R2 ? Pipirelli $1.817.564 Промовиран
49 A-50 33 0 0 0 0 0 17 0 - 2577 Pipirelli $-18.539.490 Испаднат
48 A-50 32 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $6.561.962 Задржи група
47 R-199 7 1 2 0 1 48 14 3.43 R2 - Pipirelli $11.294.474 Промовиран*
46 R-199 21 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $14.416.000 Задржи група
44 R-209 19 0 0 0 0 4 1 4 R1 - Pipirelli $21.483.467 Задржи група
43 R-209 11 0 0 0 0 12 11 1.09 R2 - Pipirelli $5.729.433 Задржи група
42 R-209 20 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $8.604.379 Задржи група
30 R-245 28 0 0 0 2 0 3 0 - - Pipirelli $7.845.191 Задржи група