Профил на менаџерот: Yuri Hrushtinsky

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Yuri Hrushtinsky
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 15, 2012
Последна интеракција: Фев 9 2015, 14:31:34
Постови на форумот:12  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (245)
Освоени поени:0 (611)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (55)
Пол-позиции:0 (34)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (2.49)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 17, 2012)
Достигнувања:

30% отклучени

(106/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Yuri Hrushtinsky Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:khrust83

Основни информации

Прво ГП: Сезона 31, Трка 7
Број на најавувања:1729
Време поминато на ГПРО:483.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
46-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 P-12 12 0 0 0 0 9 13 0.69 R1 - Contimental $-30.207.644 Спец пот
44 M-1 12 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 ? Yokomama $-327.967 Испаднат
43 M-1 20 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 142 Yokomama $12.419.303 Задржи група
42 P-15 3 2 7 4 3 82 17 4.82 W 91 Yokomama $21.641.941 Промовиран
41 P-15 9 0 1 0 0 24 17 1.41 - ? Avonn $21.231.379 Задржи група
40 P-15 10 0 2 0 0 21 17 1.24 R1 ? Dunnolop $18.262.469 Задржи група
39 M-2 38 0 0 0 0 0 17 0 - ? Dunnolop $18.802.281 Испаднат
38 M-2 7 2 3 1 0 33 17 1.94 R1 ? Bridgerock $3.527.789 Задржи група
37 P-19 1 5 13 7 5 127 17 7.47 SF 66 Yokomama $62.437.470 Промовиран
36 P-19 6 1 2 2 1 25 17 1.47 R2 211 Yokomama $44.395.011 Задржи група
35 P-19 8 0 2 1 1 21 17 1.24 - 306 Dunnolop $115.736.235 Задржи група
34 A-67 1 5 11 15 1 108 17 6.35 SF 309 Pipirelli $74.602.542 Промовиран
33 A-67 10 0 1 1 0 20 17 1.18 R1 622 Pipirelli $54.768.749 Задржи група
32 R-288 1 6 12 3 0 115 17 6.76 W 973 Pipirelli $38.979.897 Промовиран
31 R-288 17 0 0 0 0 7 11 0.64 - - Pipirelli $-15.376.778 Задржи група