Профил на менаџерот: Antti Määttä

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Antti Määttä
Држава: Финска
Пол:Не е определено
Се приклучи:Окт 12, 2006
Последна интеракција: Јан 8 2007, 18:23:35
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (17)
Освоени поени:0 (7)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (0.41)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(0/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Antti Määttä Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 1, Трка 10
Број на најавувања:120
Време поминато на ГПРО:21 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
3-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
2 A-9 22 0 0 0 0 0 9 0 - - blank $-12.634.614 Испаднат
1 R-10 19 0 0 0 1 7 8 0.88 - - blank $5.410.369 Промовиран*