Профил на менаџерот: Matthew Rowe

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Matthew Rowe
Држава: Австралија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 25, 2012
Последна интеракција: Ное 7 2018, 07:36:01
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (291)
Освоени поени:0 (516)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (45)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (13)
Просечно поени/трка: - (1.77)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(47/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Matthew Rowe Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 31, Трка 10
Број на најавувања:1468
Време поминато на ГПРО:294.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
68-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
67 A-68 34 0 0 0 0 0 8 0 R2 8017 Pipirelli $41.357.255 Пензиониран
66 R-3 4 0 5 0 0 61 17 3.59 QF 3263 Pipirelli $47.760.955 Промовиран
65 R-3 12 0 0 0 0 8 8 1 - 6605 Pipirelli $20.974.819 Задржи група
53-64 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-45 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-10.506.204 Пензиониран
51 A-45 32 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $11.120.448 Задржи група
50 A-45 32 0 0 0 0 0 17 0 - 2051 Pipirelli $15.851.151 Задржи група
49 R-233 3 0 4 0 0 73 17 4.29 SF ? Pipirelli $30.412.952 Промовиран
48 R-233 12 0 0 1 0 17 14 1.21 R2 - Pipirelli $-8.540.443 Задржи група
47 R-233 18 0 0 0 0 2 2 1 - - Pipirelli $2.059.686 Задржи група
43-46 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 A-87 27 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-4.261.980 Испаднат
41 R-378 4 2 5 5 3 66 17 3.88 QF 2204 Pipirelli $17.133.841 Промовиран
40 R-378 14 0 0 0 0 10 16 0.62 R1 - Pipirelli $-2.120.859 Задржи група
39 A-65 36 0 0 0 0 0 17 0 - 1903 Pipirelli $5.048.997 Испаднат
38 R-226 1 4 14 2 0 119 17 7 QF 1573 Pipirelli $15.431.052 Промовиран
37 A-63 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 1640 Pipirelli $8.227.114 Испаднат
36 R-384 5 1 6 0 0 61 17 3.59 QF 1548 Pipirelli $6.518.344 Промовиран*
35 A-74 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $4.552.665 Испаднат
34 R-85 3 1 9 2 1 75 17 4.41 F 1741 Pipirelli $17.469.562 Промовиран
33 R-85 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 ? Pipirelli $-7.500.594 Задржи група
32 R-85 20 0 0 0 5 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $-8.832.049 Задржи група
31 R-85 13 1 2 0 4 19 8 2.38 - - Pipirelli $-2.344.563 Задржи група