Профил на менаџерот: Juan Garcia

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Juan Garcia
Држава: Колумбија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 4, 2012
Последна интеракција: Апр 5 2019, 04:57:16
Постови на форумот:22  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (429)
Освоени поени:0 (741)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (64)
Пол-позиции:0 (23)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.73)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 15, 2014)
Достигнувања:

21% отклучени

(77/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Juan Garcia Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 31, Трка 13
Број на најавувања:3284
Време поминато на ГПРО:1048.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
70-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
69 A-20 23 0 0 0 0 0 11 0 R2 6705 Pipirelli $1.999.043 Пензиониран
68 A-20 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 1715 Pipirelli $22.734.650 Задржи група
67 A-20 15 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 2984 Pipirelli $12.720.874 Задржи група
66 A-20 14 0 0 0 0 5 17 0.29 SF 1634 Pipirelli $16.521.395 Задржи група
65 A-20 27 0 0 0 0 0 17 0 - 3099 Pipirelli $16.416.027 Задржи група
64 A-99 17 0 0 0 0 8 16 0.5 R2 3947 Pipirelli $24.749.512 Задржи група
63 A-121 9 0 1 0 0 24 17 1.41 R2 1786 Pipirelli $44.750.013 Задржи група
62 A-121 32 0 0 0 0 0 17 0 R2 2781 Pipirelli $31.964.224 Задржи група
61 P-1 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 951 Pipirelli $27.538.968 Испаднат
60 P-1 17 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 441 Dunnolop $26.667.151 Задржи група
59 P-1 13 0 1 0 1 13 17 0.76 R1 350 Dunnolop $42.952.640 Задржи група
58 A-48 1 5 12 10 1 108 17 6.35 SF 752 Pipirelli $97.125.636 Промовиран
57 A-48 5 0 3 0 0 52 17 3.06 QF 1237 Pipirelli $94.359.836 Задржи група
56 A-48 16 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 1890 Pipirelli $90.171.096 Задржи група
55 R-28 3 1 9 2 0 103 17 6.06 QF 3524 Pipirelli $55.715.991 Промовиран
54 R-28 2 2 10 5 0 85 14 6.07 R1 6904 Pipirelli $-7.877.305 Задржи група
45-53 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 A-54 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $11.062.517 Пензиониран
43 A-54 26 0 0 0 0 0 12 0 R1 - Pipirelli $37.298.077 Задржи група
42 A-54 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1009 Pipirelli $22.337.399 Задржи група
41 A-54 19 0 0 0 0 6 16 0.38 R1 - Pipirelli $31.360.464 Задржи група
40 A-54 13 0 1 0 0 18 17 1.06 R1 1154 Pipirelli $43.394.283 Задржи група
39 R-346 5 1 5 2 0 64 15 4.27 R1 - Pipirelli $44.590.940 Промовиран
38 A-42 35 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $23.994.948 Испаднат
37 R-3 1 8 16 4 1 134 17 7.88 W 1341 Pipirelli $37.447.821 Промовиран
36 R-3 8 0 2 0 0 48 16 3 QF - Pipirelli $22.805.237 Задржи група
35 R-3 18 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 - Pipirelli $8.805.845 Задржи група
34 R-3 30 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $13.510.534 Задржи група
33 R-314 19 0 0 0 0 4 3 1.33 R2 - Pipirelli $17.618.165 Задржи група
32 R-314 9 0 3 0 0 34 17 2 QF ? Pipirelli $-19.479.013 Задржи група
31 R-314 20 0 0 0 0 6 5 1.2 - - Pipirelli $7.604.341 Задржи група