Профил на менаџерот: Vinícius Faria

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vinícius Faria
Држава: Бразил
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јул 15, 2012
Последна интеракција: Окт 31 2021, 19:34:16
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (21)
Освоени поени:0 (46)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (2.19)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(15/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vinícius Faria Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 82, Трка 17
Број на најавувања:113
Време поминато на ГПРО:62.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 R-139 8 1 3 1 2 33 9 3.67 QF 6157 Pipirelli $38.654.333 Задржи група
83 R-59 12 0 0 0 1 10 11 0.91 R1 6067 Pipirelli $11.188.031 Задржи група
82 R-59 13 0 0 0 0 3 1 3 - 6589 Pipirelli $20.572.000 Задржи група