Профил на менаџерот: Tomasz Wypych

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Tomasz Wypych
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 17, 2006
Последна интеракција: Јун 25 2018, 18:06:34
Постови на форумот:1915  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (711)
Освоени поени:0 (1835)
Победи:0 (58)
Подиуми:0 (170)
Пол-позиции:0 (55)
Најбрзи круга:0 (70)
Просечно поени/трка: - (2.58)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 17, 2007)
Достигнувања:

56% отклучени

(198/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tomasz Wypych Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 1, Трка 11
Број на најавувања:17102
Време поминато на ГПРО:6720.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Tomasz Wypych (Последна обнова: Сеп 1 2012, 17:37:28)
"To Serve Man, it's a cookbook!"