Профил на менаџерот: Bartosz Szymczak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Bartosz Szymczak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 14, 2012
Последна интеракција: Денес во 13:12:09
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (218)
Освоени поени:0 (546)
Победи:0 (24)
Подиуми:0 (50)
Пол-позиции:0 (33)
Најбрзи круга:0 (24)
Просечно поени/трка: 0 (2.5)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

35% отклучени

(126/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Bartosz Szymczak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 51, Трка 1
Број на најавувања:1872
Време поминато на ГПРО:479 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 75
Позиција во сезоната:29
Пари: $??.???.???
Возач: Richard Sharp (99)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:13
Гуми: Pipirelli
Име на тим: CL-DNF Racing
Екипен пласман:59
Поени на тимот:121.4667

Спонзори

Imations (M5) - 15 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 P-25 33 0 0 0 0 0 17 0 R2 4913 Avonn $39.435.075 Испаднат
82 M-5 31 0 0 0 1 0 17 0 - 465 Dunnolop $18.980.109 Испаднат
81 P-25 1 5 9 2 6 91 17 5.35 F 3713 Badyear $97.962.330 Промовиран
80 P-25 13 1 1 0 2 13 17 0.76 R2 2753 Dunnolop $118.053.455 Задржи група
79 P-25 19 1 1 0 1 12 17 0.71 QF 1033 Dunnolop $136.101.711 Задржи група
78 A-14 2 4 10 16 6 97 17 5.71 F 648 Pipirelli $168.264.041 Промовиран
77 A-14 13 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 1250 Pipirelli $121.680.771 Задржи група
76 A-14 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2335 Pipirelli $116.455.071 Задржи група
75 R-78 1 13 17 13 6 158 17 9.29 W 1836 Pipirelli $43.073.879 Промовиран
74 R-107 8 0 4 1 0 44 17 2.59 R1 3077 Pipirelli $-35.345.353 Задржи група
73 R-107 6 0 1 0 0 41 17 2.41 R2 3443 Pipirelli $-6.332.398 Задржи група
72 R-15 7 0 4 0 1 40 13 3.08 - 5790 Pipirelli $-23.577.923 Задржи група
63-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 R-78 21 0 0 0 0 0 1 0 - 8252 Pipirelli $9.254.645 Задржи група
52-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 R-109 9 0 3 1 1 35 12 2.92 QF - Pipirelli $-20.916 Задржи група
33-37 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
32 R-324 21 0 0 0 0 3 5 0.6 - - Pipirelli $229.091 Задржи група