Профил на менаџерот: Ángel Berrón

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ángel Berrón
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 19, 2008
Последна интеракција: Вчера во 20:28:45
Постови на форумот:337  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (778)
Освоени поени:0 (1363)
Победи:0 (35)
Подиуми:0 (113)
Пол-позиции:0 (17)
Најбрзи круга:0 (29)
Просечно поени/трка: 0 (1.75)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

28% отклучени

(100/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ángel Berrón Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 10, Трка 6
Број на најавувања:10669
Време поминато на ГПРО:3756.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 42
Позиција во сезоната:28
Пари: $??.???.???
Возач: Skip Cogan (118)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:8
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Porsche Performance
Екипен пласман:116
Поени на тимот:104.133

Спонзори

Spepsi (A10) - 9 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Ángel Berrón (Последна обнова: Мај 1 2017, 02:14:30)
Born to be a LEGEND