Профил на менаџерот: Justinas Smyšliajevas4

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Justinas Smyšliajevas
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 20, 2006
Последна интеракција: Јан 17 2018, 10:15:42
Постови на форумот:3789  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 4
Број на трки:0 (954)
Освоени поени:0 (3167)
Победи:0 (103)
Подиуми:0 (274)
Пол-позиции:0 (102)
Најбрзи круга:0 (91)
Просечно поени/трка: - (3.32)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 20, 2007)
Достигнувања:

61% отклучени

(226/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Justinas Smyšliajevas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 1, Трка 12
Број на најавувања:17687
Време поминато на ГПРО:5543.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
63-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 Elite 40 0 0 0 0 0 0 - - 7763 blank $3.411.423 Пензиониран
61 Elite 13 0 0 0 0 18 17 1.06 QF 5 Hancock $23.716.703 Задржи група
60 Elite 8 1 1 0 0 28 17 1.65 R1 5 Bridgerock $10.618.808 Задржи група
59 Elite 5 3 5 0 2 50 17 2.94 QF 100 Bridgerock $33.248.244 Задржи група
58 Elite 9 1 2 0 2 27 17 1.59 R1 105 Hancock $32.931.772 Задржи група
57 Elite 2 2 7 0 4 84 17 4.94 QF 3 Hancock $41.634.866 Задржи група
56 Elite 2 1 7 2 3 78 17 4.59 W 304 Bridgerock $34.126.995 Задржи група
55 Elite 5 0 5 1 3 57 17 3.35 QF 4 Bridgerock $28.959.638 Задржи група
54 M-4 3 2 9 0 0 84 17 4.94 W 19 Dunnolop $89.424.563 Промовиран
53 M-4 9 1 2 0 0 27 17 1.59 R2 34 Dunnolop $96.942.862 Задржи група
52 M-4 4 0 2 0 0 45 17 2.65 SF 29 Dunnolop $90.574.201 Задржи група
51 M-4 5 0 2 0 0 37 17 2.18 SF 27 Dunnolop $31.500.427 Задржи група
50 Elite 19 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 11 Michelini $-14.581.063 Испаднат
49 M-1 3 4 7 4 0 84 17 4.94 SF 23 Dunnolop $84.210.998 Промовиран
48 M-1 13 0 0 0 0 17 17 1 SF 36 Dunnolop $38.632.327 Задржи група
47 M-1 7 2 3 2 0 37 17 2.18 QF ? Dunnolop $34.404.165 Задржи група
46 M-1 11 0 2 2 0 25 17 1.47 R2 ? Dunnolop $23.619.883 Задржи група
45 Elite 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 10 Dunnolop $10.538.669 Испаднат
44 M-4 4 0 2 0 0 55 17 3.24 SF 22 Dunnolop $50.489.714 Промовиран
43 M-4 7 0 0 0 0 38 17 2.24 R1 ? Dunnolop $23.792.625 Задржи група
42 P-21 4 1 8 0 0 80 17 4.71 W 60 Avonn $64.076.050 Промовиран*
41 P-21 8 0 3 0 0 33 17 1.94 R1 ? Avonn $76.218.982 Задржи група
40 P-21 4 2 7 0 0 87 17 5.12 SF 75 Avonn $115.302.536 Задржи група
39 P-21 9 1 2 0 0 30 17 1.76 R1 122 Avonn $105.388.090 Задржи група
38 A-27 1 4 14 7 2 124 17 7.29 SF 250 Pipirelli $136.985.990 Промовиран
37 A-27 6 0 3 3 0 34 17 2 R2 ? Pipirelli $52.340.237 Задржи група
36 R-50 1 4 14 2 0 118 17 6.94 W 1247 Pipirelli $43.953.471 Промовиран
35 R-50 11 0 1 0 0 20 5 4 - - Pipirelli $-20.112.023 Задржи група
32-34 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 Elite 9 2 2 2 2 30 8 3.75 QF - Bridgerock $-41.390.048 Пензиониран*
30 Elite 5 3 4 1 3 57 17 3.35 R2 ? Badyear $76.538.743 Задржи група
29 Elite 1 8 12 4 7 128 17 7.53 W 1 Bridgerock $106.919.225 ГПРО Шампион
28 Elite 1 6 13 4 6 119 17 7 W ? Bridgerock $88.731.226 ГПРО Шампион
27 Elite 1 9 13 7 6 134 17 7.88 W 1 Michelini $123.010.206 ГПРО Шампион
26 Elite 1 5 17 0 5 142 17 8.35 W 1 Michelini $58.820.540 ГПРО Шампион
25 Elite 4 0 5 0 0 59 17 3.47 SF 4 Bridgerock $51.254.978 Задржи група
24 Elite 6 0 0 0 0 47 17 2.76 QF 4 Michelini $34.577.378 Задржи група
23 Elite 7 0 0 0 1 33 17 1.94 QF ? Michelini $25.746.116 Задржи група
22 Elite 8 0 0 0 1 29 17 1.71 QF 6 Michelini $24.200.049 Задржи група
21 Elite 10 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 8 Michelini $30.569.152 Задржи група
20 M-4 1 14 15 16 11 154 17 9.06 W 11 Michelini $46.402.444 Промовиран
19 M-4 8 0 1 0 0 32 17 1.88 SF ? Michelini $29.028.962 Задржи група
18 M-4 23 0 0 0 0 4 17 0.24 - 89 Pipirelli $24.339.259 Задржи група
17 P-6 5 2 7 1 4 69 17 4.06 SF ? Yokomama $20.749.819 Промовиран*
16 P-6 7 1 3 0 5 34 17 2 - ? blank $40.846.346 Задржи група
15 A-28 1 4 10 2 6 102 17 6 - 121 blank $5.775.400 Промовиран
14 R-73 2 2 7 11 1 65 17 3.82 - ? blank $34.062.181 Промовиран
13 Elite 25 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-1.096.229 Спец пот
12 M-3 1 10 16 16 5 153 17 9 - 11 blank $94.825.059 Промовиран
11 Elite 16 0 0 0 0 4 17 0.24 - 11 blank $-2.197.444 Испаднат
10 Elite 23 0 0 0 0 0 17 0 - 9 blank $60.534.844 Задржи група
9 M-1 3 1 7 2 2 84 17 4.94 - 16 blank $106.286.365 Промовиран
8 M-1 5 1 3 2 1 31 17 1.82 - ? blank $78.320.364 Задржи група
7 Elite 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $136.297.405 Испаднат
6 M-2 5 1 5 0 2 49 17 2.88 - 37 blank $79.432.035 Промовиран
5 M-2 11 0 0 0 0 23 17 1.35 - 36 blank $12.315.788 Задржи група
4 M-2 13 0 1 0 0 17 17 1 - 42 blank $42.010.440 Задржи група
3 A-6 2 1 10 6 3 102 17 6 - 71 blank $34.315.325 Промовиран
2 R-20 1 3 13 5 3 114 17 6.71 - ? blank $11.703.981 Промовиран
1 R-20 8 1 2 0 1 19 6 3.17 - - blank $-17.940.332 Задржи група