Профил на менаџерот: Marek Zimerman

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marek Zimerman
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 29, 2012
Последна интеракција: Мај 20 2016, 23:24:25
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (33)
Освоени поени:0 (5)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: - (0.15)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(12/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marek Zimerman Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 40, Трка 17
Број на најавувања:105
Време поминато на ГПРО:29.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
45-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 R-183 23 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $25.756.000 Задржи група
43 R-183 23 0 0 0 0 0 1 0 R1 - Pipirelli $28.453.636 Задржи група
42 R-183 16 0 0 0 2 2 14 0.14 SF - Pipirelli $26.175.328 Задржи група
41 R-183 21 0 0 0 5 0 16 0 R2 - Pipirelli $34.362.720 Задржи група
40 R-183 18 0 0 0 0 3 1 3 - - Pipirelli $21.287.869 Задржи група