Профил на менаџерот: Antek Xirabi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Antek Xirabi
Држава: Полска
Пол:Не е определено
Се приклучи:Сеп 8, 2012
Последна интеракција: Ное 4 2021, 12:36:19
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (107)
Освоени поени:0 (169)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (10)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (1.58)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(30/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Antek Xirabi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 49, Трка 7
Број на најавувања:877
Време поминато на ГПРО:93.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 119
Позиција во сезоната:25
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Schwappes (R119) - 9 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 R-119 16 0 0 0 0 0 2 0 - 6837 Pipirelli $30.569.000 Задржи група
67-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 R-139 22 0 0 0 0 0 3 0 - 7613 Pipirelli $19.146.798 Задржи група
56-65 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
55 R-117 9 0 0 2 1 16 7 2.29 QF 10215 Pipirelli $40.831.699 Задржи група
54 R-117 5 3 5 0 10 64 17 3.76 W 5443 Pipirelli $-2.657.341 Задржи група
53 R-117 8 0 3 0 0 35 17 2.06 QF 6454 Pipirelli $5.907.752 Задржи група
52 R-117 10 0 1 0 0 23 17 1.35 QF ? Pipirelli $-10.161.707 Задржи група
51 R-117 13 0 1 0 0 23 16 1.44 QF - Pipirelli $-10.089.057 Задржи група
50 R-117 15 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 ? Pipirelli $1.951.064 Задржи група
49 R-117 16 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-926.145 Задржи група
32 R-322 32 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $15.265.000 Задржи група