Профил на менаџерот: Marius Barac

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marius Barac
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 17, 2012
Последна интеракција: Вчера во 23:11:35
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (568)
Освоени поени:0 (1030)
Победи:0 (23)
Подиуми:0 (77)
Пол-позиции:0 (34)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: 0 (1.81)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

20% отклучени

(71/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marius Barac Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 32, Трка 15
Број на најавувања:2650
Време поминато на ГПРО:572.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 31
Позиција во сезоната:32
Пари: $-?.???.???
Возач: Jean Gaillard (105)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: ROMANIA
Екипен пласман:396
Поени на тимот:60.7998

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
70 A-31 25 0 0 0 0 0 16 0 R2 5034 Pipirelli $7.930.056 Задржи група
69 A-31 32 0 0 0 0 0 15 0 R1 5876 Pipirelli $4.134.439 Задржи група
68 A-31 15 0 0 0 0 13 16 0.81 R1 4992 Pipirelli $11.619.434 Задржи група
67 A-31 29 0 0 0 0 0 13 0 R1 6584 Pipirelli $5.514.077 Задржи група
66 A-31 16 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 4602 Pipirelli $2.708.462 Задржи група
65 A-31 20 0 0 0 1 2 13 0.15 R2 5900 Pipirelli $7.198.606 Задржи група
64 A-31 22 0 0 0 0 0 9 0 R2 7764 Pipirelli $6.186.027 Задржи група
63 A-31 19 0 0 0 0 0 11 0 R2 6818 Pipirelli $4.733.702 Задржи група
62 R-120 1 6 11 2 2 103 17 6.06 F 4037 Pipirelli $13.121.962 Промовиран
61 R-120 15 0 0 0 0 9 8 1.12 R2 8671 Pipirelli $25.809.843 Задржи група
60 A-39 31 0 0 0 0 0 11 0 R2 7288 Pipirelli $-2.793.563 Испаднат
59 A-39 26 0 0 0 0 0 13 0 - 6920 Pipirelli $5.818.824 Задржи група
58 R-53 4 0 6 0 0 65 15 4.33 QF 5836 Pipirelli $2.703.785 Промовиран
57 R-53 4 0 4 0 0 47 13 3.62 R2 7273 Pipirelli $22.338.632 Задржи група
56 A-27 29 0 0 0 0 0 12 0 - 7541 Pipirelli $-835.444 Испаднат
55 A-27 29 0 0 0 0 0 15 0 R1 6370 Pipirelli $7.403.628 Задржи група
54 A-27 32 0 0 0 0 0 16 0 R1 5650 Pipirelli $4.430.474 Задржи група
53 A-27 28 0 0 0 0 0 14 0 R1 6887 Pipirelli $7.554.643 Задржи група
52 R-234 2 0 9 6 0 96 17 5.65 QF 1701 Pipirelli $12.463.366 Промовиран
51 A-14 31 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $5.886.771 Испаднат
50 A-14 32 0 0 0 0 0 17 0 - 2038 Pipirelli $3.746.587 Задржи група
49 R-121 1 7 14 13 0 131 17 7.71 W 2028 Pipirelli $21.980.723 Промовиран
48 A-101 31 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $-5.683.680 Испаднат
47 R-152 4 0 3 1 0 71 16 4.44 QF - Pipirelli $12.559.860 Промовиран
46 A-46 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-26.013.929 Испаднат
45 R-101 4 2 4 0 0 69 16 4.31 QF - Pipirelli $19.942.321 Промовиран
44 A-26 30 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $4.298.241 Испаднат
43 R-236 2 3 8 7 0 85 17 5 QF 2277 Pipirelli $7.781.378 Промовиран
42 A-67 33 0 0 0 0 0 10 0 - - Pipirelli $2.085.626 Испаднат
41 R-393 3 2 4 4 0 72 17 4.24 R2 2423 Pipirelli $10.463.408 Промовиран
40 A-17 32 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $8.753.472 Испаднат
39 R-405 4 1 5 1 0 64 17 3.76 F 2385 Pipirelli $10.310.289 Промовиран
38 R-405 9 0 2 0 0 32 12 2.67 SF - Pipirelli $2.318.360 Задржи група
37 A-79 27 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $7.482.500 Испаднат
36 R-191 2 1 4 0 0 62 17 3.65 F 2461 Pipirelli $12.606.563 Промовиран
35 R-191 7 0 1 0 0 32 17 1.88 R1 ? Pipirelli $16.289.536 Задржи група
34 R-191 6 0 0 0 0 37 17 2.18 QF 2349 Pipirelli $13.930.708 Задржи група
33 R-191 9 1 2 0 0 36 17 2.12 QF 2040 Pipirelli $10.009.153 Задржи група
32 R-191 24 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $21.757.255 Задржи група