Профил на менаџерот: Radulescu Tudor

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Radulescu Tudor
Држава: Романија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Сеп 23, 2012
Последна интеракција: Јан 26 2022, 12:27:39
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (61)
Освоени поени:0 (22)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (0.36)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(6/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Radulescu Tudor Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 38, Трка 5
Број на најавувања:410
Време поминато на ГПРО:55.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
85 R-3 13 0 0 0 0 2 11 0.18 R2 5859 Pipirelli $41.309.193 Задржи група
76-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
75 R-16 27 0 0 0 0 0 8 0 - 8230 Pipirelli $4.398.708 Задржи група
51-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 R-226 16 0 0 0 0 3 8 0.38 R2 - Pipirelli $29.720.884 Задржи група
43-49 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 R-320 20 0 0 0 1 0 10 0 - - Pipirelli $8.402.059 Задржи група
40-41 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
39 R-183 15 0 0 0 0 6 11 0.55 R2 - Pipirelli $34.150.617 Задржи група
38 R-183 12 0 0 0 0 11 13 0.85 - - Pipirelli $6.801.054 Задржи група
34 R-191 25 0 0 0 0 0 4 0 - - Pipirelli $23.290.517 Задржи група