Профил на менаџерот: Gergő Horváth

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Gergő Horváth
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 30, 2012
Последна интеракција: Сеп 15 2018, 14:07:03
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (368)
Освоени поени:0 (807)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (47)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (2.19)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(43/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gergő Horváth Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 9
Број на најавувања:2247
Време поминато на ГПРО:619.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Свршен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
67-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 A-80 38 0 0 0 0 0 10 0 - 7584 Pipirelli $9.841.012 Пензиониран
65 A-80 33 0 0 0 0 0 15 0 - 5458 Pipirelli $28.689.152 Задржи група
64 R-3 4 1 6 0 1 86 17 5.06 W 3345 Pipirelli $12.979.737 Промовиран*
63 R-3 7 0 3 0 1 51 17 3 R2 3367 Pipirelli $10.458.631 Задржи група
62 R-3 18 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 3521 Pipirelli $4.641.026 Задржи група
61 R-55 6 0 1 0 0 41 17 2.41 QF 3735 Pipirelli $28.242.163 Задржи група
60 R-55 5 0 2 0 0 51 17 3 SF 3649 Pipirelli $33.659.642 Задржи група
59 R-55 5 1 3 0 0 52 17 3.06 R1 3418 Pipirelli $9.666.590 Задржи група
58 R-55 5 0 2 0 1 49 17 2.88 QF 3503 Pipirelli $11.445.342 Задржи група
57 R-55 8 0 0 0 0 31 17 1.82 QF 4512 Pipirelli $9.979.955 Задржи група
56 R-55 10 0 0 0 0 28 17 1.65 R2 3836 Pipirelli $-8.727.702 Задржи група
55 R-55 9 0 0 0 0 13 8 1.62 - 8332 Pipirelli $13.792.389 Задржи група
48-54 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 R-5 15 0 0 0 0 5 15 0.33 QF - Pipirelli $16.125.513 Задржи група
46 R-5 6 0 3 0 0 49 17 2.88 R2 2279 Pipirelli $-7.372.731 Задржи група
45 R-29 1 3 11 4 0 89 17 5.24 SF ? Pipirelli $-2.315.030 Задржи група
44 R-29 13 0 0 0 0 18 14 1.29 - - Pipirelli $12.710.399 Задржи група
41-43 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
40 R-120 12 0 1 0 0 23 14 1.64 R2 - Pipirelli $3.522.517 Задржи група
39 A-75 35 0 0 0 0 0 17 0 - 1899 Pipirelli $-3.867.586 Испаднат
38 R-385 1 4 7 0 1 87 17 5.12 W 2261 Pipirelli $17.813.957 Промовиран
37 R-385 13 0 0 0 0 9 16 0.56 R2 - Pipirelli $-7.952.172 Задржи група
36 R-385 6 1 5 2 1 56 16 3.5 SF - Pipirelli $-9.131.583 Задржи група
35 A-19 20 0 0 0 0 5 14 0.36 - - Pipirelli $-20.646.147 Испаднат
34 R-242 7 0 3 0 0 47 17 2.76 QF 1686 Pipirelli $3.038.964 Промовиран*
33 R-242 12 0 0 0 0 15 8 1.88 - - Pipirelli $-7.569.059 Задржи група