Профил на менаџерот: Marek Tarča

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marek Tarča
Држава: Словачка
Пол:Не е определено
Се приклучи:Ное 6, 2012
Последна интеракција: Денес во 22:41:31
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (919)
Освоени поени:0 (2322)
Победи:0 (88)
Подиуми:0 (219)
Пол-позиции:0 (63)
Најбрзи круга:0 (74)
Просечно поени/трка: 0 (2.53)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

43% отклучени

(159/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marek Tarča Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 10
Број на најавувања:9285
Време поминато на ГПРО:826.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 64
Позиција во сезоната:35
Пари: $-?.???.???
Возач: Jean-Marc Salignon (88)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Brambo (R114) - 45 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-114 1 1 10 0 4 104 17 6.12 W 2991 Pipirelli $8.563.451 Промовиран
85 A-61 33 0 0 0 0 0 17 0 - 2194 Pipirelli $5.185.178 Испаднат
84 R-94 1 10 16 8 7 153 17 9 W 2280 Pipirelli $11.541.800 Промовиран
83 A-20 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 1969 Pipirelli $3.544.699 Испаднат
82 R-43 3 2 6 3 0 91 17 5.35 F 2843 Pipirelli $7.522.282 Промовиран
81 A-51 37 0 0 0 0 0 17 0 - 3520 Pipirelli $171.696 Испаднат
80 R-32 1 7 11 3 4 113 17 6.65 W 2916 Pipirelli $9.216.390 Промовиран
79 A-68 38 0 0 0 0 0 17 0 R1 3667 Pipirelli $1.326.648 Испаднат
78 R-33 1 8 14 0 5 125 17 7.35 W 2283 Pipirelli $9.250.061 Промовиран
77 A-33 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 2544 Pipirelli $2.962.316 Испаднат
76 A-33 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 2533 Pipirelli $4.980.577 Задржи група
75 A-33 30 0 0 0 0 0 17 0 R2 2331 Pipirelli $6.252.171 Задржи група
74 A-33 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 2138 Pipirelli $5.658.274 Задржи група
73 A-33 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2262 Pipirelli $4.225.584 Задржи група
72 A-33 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 2027 Pipirelli $4.742.689 Задржи група
71 R-127 3 0 7 7 0 75 17 4.41 F 2722 Pipirelli $6.255.382 Промовиран
70 A-21 34 0 0 0 0 0 17 0 - 2499 Pipirelli $5.448.113 Испаднат
69 A-21 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2841 Pipirelli $4.500.815 Задржи група
68 A-21 29 0 0 0 0 0 17 0 QF 3428 Pipirelli $1.831.281 Задржи група
67 R-70 1 8 15 9 11 136 17 8 W 2898 Pipirelli $12.824.319 Промовиран
66 A-84 39 0 0 0 0 0 17 0 R1 2625 Pipirelli $6.173.166 Испаднат
65 R-53 1 9 14 9 10 140 17 8.24 W 2311 Pipirelli $11.552.684 Промовиран
64 A-66 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 3894 Pipirelli $-1.912.488 Испаднат
63 R-15 3 4 13 1 10 110 17 6.47 SF 3018 Pipirelli $7.796.963 Промовиран
62 A-50 33 0 0 0 0 0 17 0 - 2948 Pipirelli $1.447.038 Испаднат
61 A-50 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2936 Pipirelli $3.094.832 Задржи група
60 A-50 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 2952 Pipirelli $6.750.577 Задржи група
59 A-50 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 2707 Pipirelli $4.479.161 Задржи група
58 R-12 4 2 6 4 4 88 17 5.18 SF 2830 Pipirelli $2.834.156 Промовиран*
57 A-89 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 6366 Pipirelli $1.961.470 Испаднат
56 R-195 2 4 10 2 8 103 17 6.06 QF 3500 Pipirelli $3.945.153 Промовиран
55 A-111 34 0 0 0 0 0 17 0 - 3723 Pipirelli $2.969.437 Испаднат
54 A-111 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 3695 Pipirelli $3.964.923 Задржи група
53 R-298 1 6 11 12 0 109 17 6.41 F 2875 Pipirelli $6.579.214 Промовиран
52 A-72 35 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-8.643.257 Испаднат
51 R-90 2 3 11 5 1 112 17 6.59 QF 2063 Pipirelli $5.590.074 Промовиран
50 A-94 39 0 0 0 0 0 17 0 R1 2361 Pipirelli $79.244 Испаднат
49 R-9 2 4 11 0 3 114 17 6.71 W 1853 Pipirelli $6.997.972 Промовиран
48 A-122 36 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-1.117.380 Испаднат
47 R-188 5 0 5 0 0 84 17 4.94 QF 2121 Pipirelli $1.415.011 Промовиран*
46 A-30 36 0 0 0 0 0 17 0 - 2435 Pipirelli $-6.676.954 Испаднат
45 R-178 5 1 5 0 0 74 17 4.35 F 2192 Pipirelli $10.002.467 Промовиран*
44 R-178 1 5 12 0 2 107 17 6.29 QF 1814 Pipirelli $-9.338.936 Задржи група
43 R-178 1 6 9 0 0 91 17 5.35 W 2149 Pipirelli $-3.227.832 Задржи група
42 R-178 11 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 2485 Pipirelli $-20.686.729 Задржи група
41 A-7 35 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-6.795.266 Испаднат
40 R-3 2 3 11 0 3 97 17 5.71 W 1907 Pipirelli $4.651.995 Промовиран
39 R-3 1 2 8 0 0 77 17 4.53 R1 2476 Pipirelli $-14.627.893 Задржи група
38 R-3 10 0 1 0 0 27 17 1.59 QF 2703 Pipirelli $-32.426.314 Задржи група
37 R-3 6 0 2 0 1 45 17 2.65 R2 2389 Pipirelli $-1.342.745 Задржи група
36 R-3 7 1 3 0 1 49 17 2.88 R2 2211 Pipirelli $3.943.118 Задржи група
35 R-3 6 0 3 0 0 43 17 2.53 SF 2371 Pipirelli $-28.253.810 Задржи група
34 R-3 6 2 4 0 0 39 17 2.29 QF ? Pipirelli $-17.261.008 Задржи група
33 R-3 16 0 1 0 0 7 8 0.88 - - Pipirelli $-1.232.665 Задржи група