Профил на менаџерот: Taynan Brito

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Taynan Brito
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 8, 2012
Последна интеракција: Јун 8 2018, 23:22:27
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (165)
Освоени поени:0 (489)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (45)
Пол-позиции:0 (23)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (2.96)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(58/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Taynan Brito Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:taynanbrito

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 11
Број на најавувања:1466
Време поминато на ГПРО:393.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
46-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 A-52 39 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $39.829.561 Пензиониран
44 R-332 2 2 11 9 0 104 17 6.12 SF 1949 Pipirelli $47.249.571 Промовиран
43 A-115 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $3.757.075 Испаднат
42 R-124 2 5 8 1 3 98 17 5.76 W 1577 Pipirelli $50.409.738 Промовиран
41 A-85 37 0 0 0 0 0 10 0 - - Pipirelli $-27.710.996 Пензиониран
40 R-350 2 4 9 8 0 97 17 5.71 W ? Pipirelli $6.284.232 Промовиран
39 A-62 35 0 0 0 0 0 9 0 R1 - Pipirelli $-26.175.646 Пензиониран
38 R-354 2 3 7 0 0 74 17 4.35 W 1831 Pipirelli $6.268.872 Промовиран
37 A-25 37 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $-12.341.669 Пензиониран
36 R-268 3 4 9 5 0 96 17 5.65 F ? Pipirelli $4.007.972 Промовиран
35 R-72 15 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 ? Pipirelli $-15.534.034 Задржи група
34 R-72 17 0 0 0 1 8 16 0.5 R2 - Pipirelli $-17.165.478 Задржи група
33 R-72 22 0 0 0 1 1 7 0.14 - - Pipirelli $-4.991.289 Задржи група