Профил на менаџерот: Mihkel Roogna

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mihkel Roogna
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 17, 2012
Последна интеракција: Авг 26 2018, 17:50:51
Постови на форумот:36  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (377)
Освоени поени:0 (885)
Победи:0 (25)
Подиуми:0 (78)
Пол-позиции:0 (42)
Најбрзи круга:0 (27)
Просечно поени/трка: - (2.35)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 24, 2012)
Достигнувања:

36% отклучени

(127/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mihkel Roogna Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 14
Број на најавувања:6824
Време поминато на ГПРО:1826.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
57-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 M-4 40 0 0 0 0 0 0 - - 11347 blank $-2.016.821 Пензиониран
55 M-4 11 0 1 1 3 19 17 1.12 QF 5031 Dunnolop $26.677.822 Задржи група
54 M-4 6 0 2 1 1 29 17 1.71 R1 403 Dunnolop $22.402.146 Задржи група
53 P-25 2 4 9 5 6 88 16 5.5 SF 5701 Dunnolop $28.727.288 Промовиран
52 P-25 6 1 4 1 1 50 17 2.94 R1 ? Dunnolop $24.723.400 Задржи група
51 A-85 2 2 11 13 2 98 17 5.76 SF ? Pipirelli $75.102.046 Промовиран
50 A-85 6 1 1 0 1 34 17 2 R2 ? Pipirelli $55.012.540 Задржи група
49 A-85 12 0 0 0 0 20 17 1.18 QF ? Pipirelli $50.364.318 Задржи група
48 P-22 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $47.675.516 Испаднат
47 M-4 31 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Avonn $4.387.017 Испаднат
46 M-4 8 0 2 0 1 19 17 1.12 R2 ? Dunnolop $9.765.765 Задржи група
45 M-4 17 0 0 0 1 11 17 0.65 R1 ? Dunnolop $25.521.142 Задржи група
44 P-13 3 1 9 2 5 78 17 4.59 F ? Dunnolop $41.322.851 Промовиран
43 P-13 11 0 0 0 0 11 17 0.65 - ? Avonn $18.544.676 Задржи група
42 P-13 26 0 0 0 0 2 17 0.12 - 251 Avonn $17.864.470 Задржи група
41 P-13 9 0 0 0 0 15 17 0.88 R1 ? Avonn $33.789.156 Задржи група
40 P-13 9 0 2 0 2 27 17 1.59 R2 ? Avonn $28.458.074 Задржи група
39 P-13 19 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Avonn $45.900.827 Задржи група
38 A-12 1 6 14 11 2 127 17 7.47 R1 238 Pipirelli $93.114.903 Промовиран
37 A-12 11 0 1 0 0 24 17 1.41 QF 594 Pipirelli $87.222.577 Задржи група
36 A-12 14 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 766 Pipirelli $61.712.195 Задржи група
35 R-162 1 7 12 6 0 119 17 7 W 1142 Pipirelli $51.626.923 Промовиран
34 R-162 2 3 9 2 2 85 17 5 QF 1338 Pipirelli $-21.286.898 Задржи група
33 R-162 17 0 0 0 0 6 4 1.5 - - Pipirelli $3.904.803 Задржи група