Профил на менаџерот: Eduardo Silva

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Eduardo Silva
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 19, 2012
Последна интеракција: Мар 25 2019, 17:04:11
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (147)
Освоени поени:0 (312)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (22)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (14)
Просечно поени/трка: - (2.12)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

7% отклучени

(26/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eduardo Silva Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 16
Број на најавувања:284
Време поминато на ГПРО:110.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
57-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 R-110 8 0 0 0 0 22 10 2.2 R2 8353 Pipirelli $1.747.917 Задржи група
55 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 R-117 7 2 5 0 2 58 13 4.46 QF 8295 Pipirelli $-7.537.392 Задржи група
53 R-117 13 0 2 0 0 18 10 1.8 QF 9658 Pipirelli $732.454 Задржи група
52 R-117 8 1 2 0 2 32 8 4 R2 - Pipirelli $12.315.092 Задржи група
51 R-117 11 0 3 0 1 26 13 2 R2 - Pipirelli $4.023.439 Задржи група
50 R-117 14 0 1 0 0 13 10 1.3 - - Pipirelli $2.275.117 Задржи група
48-49 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 R-259 5 0 0 0 3 47 15 3.13 QF - Pipirelli $4.725.433 Задржи група
46 R-259 10 1 1 0 1 15 4 3.75 R1 - Pipirelli $1.243.412 Задржи група
45 R-40 27 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $92.561 Задржи група
44 A-93 40 0 0 0 0 0 4 0 - - Pipirelli $-48.641.769 Пензиониран
43 R-201 5 1 5 0 1 50 17 2.94 R1 ? Pipirelli $7.443.931 Промовиран
42 R-201 14 1 1 0 1 16 15 1.07 R1 - Pipirelli $-10.235.577 Задржи група
41 R-201 20 0 0 0 1 2 12 0.17 R1 - Pipirelli $4.616.804 Задржи група
40 R-201 14 0 2 0 1 12 6 2 R2 - Pipirelli $-32.911.167 Задржи група
39 R-201 20 0 0 0 1 0 2 0 - - Pipirelli $14.145.815 Задржи група
33 R-282 30 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $22.507.760 Задржи група