Профил на менаџерот: Attila Toplak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Attila Toplak
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 22, 2012
Последна интеракција: Јун 22 2019, 21:10:29
Постови на форумот:28  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (628)
Освоени поени:0 (1242)
Победи:0 (37)
Подиуми:0 (110)
Пол-позиции:0 (40)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: - (1.98)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

38% отклучени

(132/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Attila Toplak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 15
Број на најавувања:11733
Време поминато на ГПРО:3840.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71 P-24 39 0 0 0 0 0 0 - - 11123 blank $-812.608 Пензиониран
70 M-2 14 0 2 0 0 18 13 1.38 QF 6096 Dunnolop $-23.078.536 Испаднат
69 M-2 24 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 152 Contimental $34.519.698 Задржи група
68 M-2 14 0 1 1 0 18 17 1.06 R2 132 Contimental $61.791.489 Задржи група
67 P-24 2 1 12 8 0 97 17 5.71 R2 99 Dunnolop $78.990.170 Промовиран
66 P-24 12 1 2 0 0 23 17 1.35 QF 312 Contimental $62.648.524 Задржи група
65 A-87 1 6 16 5 1 140 17 8.24 W 427 Pipirelli $91.403.860 Промовиран
64 A-87 9 1 2 0 0 32 17 1.88 R1 1089 Pipirelli $56.234.539 Задржи група
63 A-87 12 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 1451 Pipirelli $41.053.713 Задржи група
62 P-17 38 0 0 0 0 0 17 0 - 2497 Pipirelli $20.727.440 Испаднат
61 M-5 28 0 0 0 0 3 17 0.18 - 2070 Dunnolop $-1.462.222 Испаднат
60 M-5 19 0 1 0 0 7 17 0.41 R2 164 Dunnolop $35.652.832 Задржи група
59 M-5 18 0 0 0 0 8 17 0.47 QF 3688 Dunnolop $28.699.137 Задржи група
58 M-5 16 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 158 Contimental $18.935.866 Задржи група
57 M-5 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 136 Contimental $28.795.085 Задржи група
56 M-5 11 1 1 0 0 16 17 0.94 R2 71 Dunnolop $35.163.797 Задржи група
55 M-5 4 2 3 0 1 45 17 2.65 R2 33 Dunnolop $55.204.033 Задржи група
54 M-5 12 0 1 0 0 18 17 1.06 R2 44 Dunnolop $59.172.962 Задржи група
53 Elite 35 0 0 0 0 0 17 0 - 467 Pipirelli $72.136.611 Испаднат
52 M-1 3 3 6 5 4 75 17 4.41 W ? Dunnolop $57.198.458 Промовиран
51 M-1 19 0 0 0 0 8 17 0.47 QF 47 Dunnolop $18.752.784 Задржи група
50 M-1 10 0 1 0 0 27 17 1.59 R1 ? Contimental $35.875.720 Задржи група
49 P-16 2 6 13 1 4 115 17 6.76 SF 46 Dunnolop $35.054.274 Промовиран
48 P-16 16 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 207 Avonn $30.728.130 Задржи група
47 P-16 10 0 0 0 0 20 17 1.18 R2 ? Avonn $13.568.094 Задржи група
46 M-4 29 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 71 Dunnolop $25.132.225 Испаднат
45 M-4 27 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 49 Dunnolop $50.068.020 Задржи група
44 P-3 2 2 8 0 5 85 17 5 F 88 Dunnolop $48.915.926 Промовиран
43 P-3 8 0 4 1 0 33 17 1.94 QF 214 Avonn $36.148.060 Задржи група
42 P-3 5 1 5 2 0 60 17 3.53 SF 76 Avonn $25.765.479 Задржи група
41 P-3 7 0 1 0 0 27 17 1.59 R1 190 Avonn $31.076.069 Задржи група
40 P-3 21 0 1 0 1 8 17 0.47 R1 198 Avonn $18.935.613 Задржи група
39 P-3 29 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 250 Dunnolop $2.028.644 Задржи група
38 M-1 38 0 0 0 0 0 17 0 - 202 Dunnolop $19.213.546 Испаднат
37 P-25 2 1 7 1 0 56 17 3.29 SF 186 Yokomama $45.157.272 Промовиран
36 A-73 4 3 6 0 2 66 17 3.88 R1 509 Pipirelli $47.784.670 Промовиран
35 R-49 1 9 13 16 1 134 17 7.88 W ? Pipirelli $35.251.446 Промовиран
34 R-49 6 0 1 0 0 41 17 2.41 R2 ? Pipirelli $-21.868.666 Задржи група
33 R-49 19 0 0 0 0 2 3 0.67 - - Pipirelli $7.819.910 Задржи група