Профил на менаџерот: Gustavo Vera

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Gustavo Vera
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 30, 2012
Последна интеракција: Јун 18 2019, 15:20:28
Постови на форумот:0  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (191)
Освоени поени:0 (89)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (0.47)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(12/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gustavo Vera Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 34, Трка 1
Број на најавувања:564
Време поминато на ГПРО:102.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
70 R-63 13 0 0 0 0 4 9 0.44 R2 7669 Pipirelli $-5.972.417 Задржи група
69 R-63 19 0 0 0 0 0 15 0 R1 6125 Pipirelli $-7.356.199 Задржи група
68 R-63 16 0 0 0 0 0 13 0 R1 6549 Pipirelli $3.887.404 Задржи група
67 R-63 9 0 0 0 0 21 17 1.24 R2 3544 Pipirelli $3.353.365 Задржи група
66 R-63 14 0 0 0 1 2 15 0.13 R1 5730 Pipirelli $-3.414.916 Задржи група
65 R-63 15 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 5539 Pipirelli $28.183.647 Задржи група
64 R-63 22 0 0 0 0 0 11 0 - 6649 Pipirelli $-6.425.289 Задржи група
41-63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
40 R-325 20 0 0 0 0 0 8 0 R1 - Pipirelli $34.772.395 Задржи група
39 R-325 18 0 0 0 0 3 14 0.21 R1 - Pipirelli $7.352.705 Задржи група
38 R-325 8 0 1 0 2 35 14 2.5 QF - Pipirelli $9.156.130 Задржи група
37 R-325 14 0 1 0 1 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $50.841.062 Задржи група
36 R-325 13 0 0 0 0 9 13 0.69 R2 - Pipirelli $7.810.715 Задржи група
35 R-325 17 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $-5.101.144 Задржи група
34 R-325 24 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $10.941.926 Задржи група
33 R-325 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $13.576.169 Задржи група