Профил на менаџерот: Eimantas Panzeris

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Eimantas Panzeris
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 3, 2006
Последна интеракција: Окт 13 2007, 12:22:15
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (30)
Освоени поени:0 (11)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.37)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(0/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eimantas Panzeris Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:panzerman_

Основни информации

Прво ГП: Сезона 1, Трка 16
Број на најавувања:320
Време поминато на ГПРО:47.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
4-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
3 A-1 27 0 0 0 0 0 11 0 - - blank $-14.341.418 Испаднат
2 A-1 15 0 0 0 0 4 17 0.24 - ? blank $2.191.501 Задржи група
1 R-10 18 0 0 0 0 7 2 3.5 - - blank $3.514.645 Промовиран