Профил на менаџерот: Jozef Csiba

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:Jozef Csiba
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 6, 2013
Последна интеракција: Јул 15 2016, 22:16:58
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (84)
Освоени поени:0 (172)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (12)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (2.05)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(27/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jozef Csiba Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 34, Трка 7
Број на најавувања:246
Време поминато на ГПРО:76.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
55-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 A-24 37 0 0 0 0 0 1 0 - 14441 Pipirelli $4.560.088 Пензиониран
53 R-117 3 2 7 2 0 75 15 5 R1 6664 Pipirelli $6.910.614 Промовиран
52 R-117 12 0 0 0 0 19 13 1.46 R1 - Pipirelli $10.300.605 Задржи група
51 R-117 15 0 0 0 2 5 15 0.33 R1 - Pipirelli $9.737.588 Задржи група
38-50 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 A-45 40 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $17.382.857 Пензиониран
36 R-414 4 4 5 2 2 69 16 4.31 W - Pipirelli $12.242.173 Промовиран
35 R-48 25 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $-12.807.352 Задржи група
34 R-48 16 0 0 0 0 4 11 0.36 - - Pipirelli $22.830.081 Задржи група