Профил на менаџерот: Luis Martins

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Luis Martins
Држава: Португалија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Фев 28, 2013
Последна интеракција: Авг 21 2013, 23:57:40
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (44)
Освоени поени:0 (56)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (6)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.27)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(19/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Luis Martins Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 3
Број на најавувања:446
Време поминато на ГПРО:70.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
38-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 A-30 27 0 0 0 0 0 13 0 R2 - Pipirelli $34.955.653 Испаднат
36 A-30 20 1 1 0 0 10 17 0.59 - ? Pipirelli $6.041.053 Задржи група
35 R-3 4 2 5 0 1 46 14 3.29 - - Pipirelli $44.762.180 Промовиран