Профил на менаџерот: Vinicio Souza

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vinicio Souza
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 2, 2013
Последна интеракција: Јул 13 2020, 16:58:43
Постови на форумот:1757  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (711)
Освоени поени:0 (1299)
Победи:0 (31)
Подиуми:0 (108)
Пол-позиции:0 (32)
Најбрзи круга:0 (14)
Просечно поени/трка: - (1.83)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

30% отклучени

(108/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vinicio Souza Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:vinicio.souza.14
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 4
Број на најавувања:7525
Време поминато на ГПРО:6277.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 55
Позиција во сезоната:34
Пари: $?.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:34
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Mete o Pau e Breca Seco!
Екипен пласман:116
Поени на тимот:0

Спонзори

Wallie (P9) - 14 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Vinicio Souza (Последна обнова: Фев 17 2015, 13:40:43)
MPBS!