Профил на менаџерот: Sergi Rodriguez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sergi Rodriguez
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 16, 2013
Последна интеракција: Сеп 26 2018, 07:51:57
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (194)
Освоени поени:0 (224)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.15)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 12, 2013)
Достигнувања:

6% отклучени

(22/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sergi Rodriguez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 8
Број на најавувања:1301
Време поминато на ГПРО:490.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
67-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 A-27 35 0 0 0 0 0 6 0 - 12546 Pipirelli $-17.316.877 Пензиониран
65 R-3 3 0 5 0 0 72 17 4.24 SF 3404 Pipirelli $16.874.418 Промовиран
64 R-3 9 0 0 0 0 9 5 1.8 - 7333 Pipirelli $16.773.819 Задржи група
46-63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 A-64 30 0 0 0 0 0 4 0 R2 - Pipirelli $719.536 Пензиониран
44 A-64 23 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 - Pipirelli $26.516.042 Задржи група
43 A-64 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $64.866.105 Задржи група
42 A-64 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 992 Pipirelli $17.951.059 Задржи група
41 A-64 22 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $44.274.331 Задржи група
40 A-64 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1078 Pipirelli $17.098.426 Задржи група
39 A-64 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 890 Pipirelli $12.282.924 Задржи група
38 A-64 19 0 0 0 0 3 17 0.18 QF ? Pipirelli $18.300.417 Задржи група
37 R-37 1 4 9 1 0 99 17 5.82 SF 1744 Pipirelli $27.634.572 Промовиран
36 R-37 8 0 0 0 0 27 17 1.59 R1 2528 Pipirelli $-724.423 Задржи група
35 R-72 19 0 0 0 0 0 10 0 - - Pipirelli $608.046 Задржи група