Профил на менаџерот: Radoslaw Swida

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Radoslaw Swida
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 17, 2006
Последна интеракција: Мај 15 2019, 00:27:40
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (868)
Освоени поени:0 (1368)
Победи:0 (42)
Подиуми:0 (111)
Пол-позиции:0 (50)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (1.58)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

30% отклучени

(104/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Radoslaw Swida Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 2, Трка 1
Број на најавувања:3680
Време поминато на ГПРО:1220.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
58-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 A-10 10 1 1 0 1 18 6 3 - 8869 Pipirelli $3.074.588 Пензиониран
56 A-10 18 0 0 0 0 5 14 0.36 R1 6294 Pipirelli $36.261.070 Задржи група
55 A-10 15 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 5347 Pipirelli $94.380.183 Задржи група
54 R-242 2 7 10 3 2 96 16 6 F 5598 Pipirelli $57.711.276 Промовиран
53 A-87 33 0 0 0 0 0 9 0 R1 9095 Pipirelli $9.030.127 Испаднат
52 A-87 27 0 0 0 0 3 12 0.25 R1 - Pipirelli $19.816.751 Задржи група
51 A-87 30 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 - Pipirelli $36.775.846 Задржи група
50 A-87 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1236 Pipirelli $89.032.858 Задржи група
49 A-87 19 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 - Pipirelli $76.206.576 Задржи група
48 R-368 1 11 14 15 2 140 16 8.75 W - Pipirelli $57.116.285 Промовиран
47 A-110 26 0 0 0 1 5 17 0.29 R2 874 Pipirelli $18.167.812 Испаднат
46 A-110 17 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $48.081.851 Задржи група
45 A-110 18 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $43.183.950 Задржи група
44 P-15 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Avonn $41.243.136 Испаднат
43 A-18 3 0 3 0 0 43 17 2.53 W 913 Pipirelli $56.122.694 Промовиран
42 A-18 15 0 1 0 0 10 15 0.67 R2 - Pipirelli $52.727.062 Задржи група
41 A-18 16 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 1597 Pipirelli $27.819.159 Задржи група
40 A-18 18 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 ? Pipirelli $27.942.864 Задржи група
39 A-18 7 0 4 1 0 36 16 2.25 QF - Pipirelli $14.520.027 Задржи група
38 A-18 10 0 1 0 0 17 17 1 QF ? Pipirelli $36.260.150 Задржи група
37 A-18 23 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 ? Pipirelli $14.965.660 Задржи група
36 A-18 21 0 0 0 0 0 17 0 R1 1144 Pipirelli $8.065.439 Задржи група
35 A-18 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $344.167 Задржи група
34 R-93 1 11 16 14 1 148 17 8.71 W 1100 Pipirelli $48.595.953 Промовиран
33 A-53 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $3.924.768 Испаднат
32 R-210 1 0 7 3 0 78 17 4.59 F 1249 Pipirelli $26.166.454 Промовиран
31 R-210 10 0 1 0 0 17 15 1.13 R1 - Pipirelli $-205.942 Задржи група
30 R-210 4 0 4 0 0 58 17 3.41 F ? Pipirelli $10.296.002 Задржи група
29 A-55 31 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $10.344.301 Испаднат
28 R-258 6 2 5 0 1 60 17 3.53 R2 1349 Pipirelli $6.051.290 Промовиран*
27 A-60 27 0 0 0 0 2 16 0.12 R2 - Pipirelli $5.773.577 Испаднат
26 R-14 3 1 7 4 0 79 17 4.65 F 1199 Pipirelli $11.308.586 Промовиран
25 R-14 17 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 1876 Pipirelli $-28.105.204 Задржи група
24 A-14 27 0 0 0 0 0 17 0 R2 711 Pipirelli $-1.394.578 Испаднат
23 A-14 25 0 0 0 0 1 17 0.06 QF ? Pipirelli $7.368.278 Задржи група
22 A-14 19 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $14.875.822 Задржи група
21 A-14 11 0 0 0 0 16 17 0.94 R2 611 Pipirelli $19.198.078 Задржи група
20 R-240 1 2 6 2 0 84 17 4.94 W ? Pipirelli $18.551.958 Промовиран
19 A-13 16 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $-116.658 Испаднат
18 A-13 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 710 Pipirelli $7.357.078 Задржи група
17 R-201 2 4 9 4 1 91 17 5.35 W 908 Pipirelli $23.883.805 Промовиран
16 R-201 9 0 1 4 0 30 16 1.88 QF - blank $32.006.092 Задржи група
15 A-42 29 0 0 0 0 0 15 0 - - blank $-18.751.620 Испаднат
14 P-9 35 0 0 0 0 0 15 0 - - blank $-671.009 Испаднат
13 A-7 3 1 6 0 1 76 16 4.75 - - blank $19.037.736 Промовиран
12 A-7 7 0 2 0 0 32 16 2 - - blank $8.455.846 Задржи група
11 P-14 21 0 0 0 0 3 15 0.2 - - blank $-428.236 Испаднат
10 A-11 16 0 0 0 0 4 10 0.4 - - blank $7.667.301 Промовиран*
9 A-11 26 0 0 0 0 1 15 0.07 - - blank $4.127.071 Задржи група
8 A-11 34 0 0 0 0 0 12 0 - - blank $2.257.813 Задржи група
7 R-2 4 2 5 0 0 73 16 4.56 - - blank $16.577.387 Промовиран
6 R-2 10 0 3 0 0 29 11 2.64 - - blank $-1.357.097 Задржи група
5 R-7 13 0 0 0 1 9 11 0.82 - - blank $-10.949.205 Задржи група
4 R-7 24 0 0 0 0 0 13 0 - - blank $2.503.559 Задржи група
3 R-7 10 0 1 0 0 17 13 1.31 - - blank $-12.564.227 Задржи група
2 R-7 21 0 0 0 0 1 15 0.07 - - blank $-15.106.492 Задржи група