Профил на менаџерот: Andy Noyon

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Andy Noyon
Држава: Франција
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 27, 2013
Последна интеракција: Ное 5 2014, 12:23:46
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (145)
Освоени поени:0 (165)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (10)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.14)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(17/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andy Noyon Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 11
Број на најавувања:897
Време поминато на ГПРО:302.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
45-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 A-22 36 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $-3.879.708 Пензиониран
43 A-22 22 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1557 Pipirelli $8.234.219 Задржи група
42 A-22 20 0 1 0 0 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $22.607.824 Задржи група
41 R-112 6 0 2 1 0 49 17 2.88 R2 2453 Pipirelli $15.046.390 Промовиран*
40 A-75 33 0 0 0 0 0 17 0 - 2631 Pipirelli $7.643.899 Испаднат
39 R-196 2 1 6 0 0 79 15 5.27 SF - Pipirelli $16.432.124 Промовиран
38 R-196 10 1 1 0 0 22 16 1.38 QF - Pipirelli $2.342.305 Задржи група
37 R-196 15 0 0 0 0 6 16 0.38 R1 - Pipirelli $1.960.743 Задржи група
36 R-196 18 0 0 0 0 0 17 0 R2 3007 Pipirelli $-7.445.021 Задржи група
35 R-196 22 0 0 0 0 0 7 0 - - Pipirelli $14.063.299 Задржи група