Профил на менаџерот: Kobe Paz

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Kobe Paz
Држава: Венецуела
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 5, 2013
Последна интеракција: Јул 25 2021, 23:18:28
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (25)
Освоени поени:0 (0)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(0/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kobe Paz Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 64, Трка 16
Број на најавувања:131
Време поминато на ГПРО:37.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
82 R-65 25 0 0 0 0 0 0 - - 8385 Pipirelli $17.132.072 Задржи група
81 R-48 23 0 0 0 0 0 1 0 R1 9485 Pipirelli $29.772.578 Задржи група
80 R-48 24 0 0 0 0 0 0 - R1 9526 Pipirelli $-12.598.856 Задржи група
79 R-48 23 0 0 0 0 0 2 0 - 6933 Pipirelli $15.874.724 Задржи група
69-78 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 R-155 26 0 0 0 0 0 1 0 R1 11771 Pipirelli $15.049.500 Задржи група
67 R-155 29 0 0 0 0 0 2 0 R1 13500 Pipirelli $21.432.596 Задржи група
66 R-155 30 0 0 0 0 0 11 0 R1 13719 Pipirelli $28.283.442 Задржи група
65 R-155 24 0 0 0 0 0 7 0 R1 11447 Pipirelli $10.602.218 Задржи група
64 R-155 23 0 0 0 0 0 1 0 - 10675 Pipirelli $7.727.144 Задржи група
35 R-218 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $14.541.121 Задржи група