Профил на менаџерот: József Gyuricza

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:József Gyuricza
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 20, 2013
Последна интеракција: Денес во 18:48:39
Постови на форумот:26  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (669)
Освоени поени:18 (1323)
Победи:0 (28)
Подиуми:1 (107)
Пол-позиции:2 (61)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: 3 (1.98)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

31% отклучени

(109/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до József Gyuricza Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:lipka68

Основни информации

Прво ГП: Сезона 36, Трка 1
Број на најавувања:7271
Време поминато на ГПРО:3347.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 18
Позиција во сезоната:4
Пари: $??.???.???
Возач: Mikko J Rosberg (148)
Технички Директор: Malcom Ryton (96)
Екипа во целост:16
Гуми: Contimental
Име на тим: Withlock Racing Team
Екипен пласман:77
Поени на тимот:138.2664

Спонзори

Carnivel Corp (P18) - 19 трки
Nolen (P18) - 3 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 P-18 19 0 0 3 0 11 17 0.65 R2 475 Yokomama $15.541.491 Задржи група
73 P-18 24 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 2286 Yokomama $25.826.437 Задржи група
72 P-18 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 560 Yokomama $11.922.897 Задржи група
71 P-18 24 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 646 Contimental $12.656.565 Задржи група
70 P-18 13 0 1 2 0 19 17 1.12 QF 183 Dunnolop $25.915.937 Задржи група
69 P-18 14 0 1 0 0 14 17 0.82 R2 379 Yokomama $35.148.779 Задржи група
68 P-18 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 506 Yokomama $41.785.631 Задржи група
67 P-18 13 0 2 1 0 17 17 1 R2 656 Yokomama $20.138.575 Задржи група
66 P-18 9 0 1 2 0 28 17 1.65 R1 223 Dunnolop $36.105.892 Задржи група
65 P-18 18 0 0 1 0 12 17 0.71 - 1765 Yokomama $40.755.610 Задржи група
64 P-18 19 0 0 0 0 5 17 0.29 - 940 Yokomama $66.205.225 Задржи група
63 A-124 2 3 11 7 1 96 17 5.65 F 4179 Pipirelli $86.383.522 Промовиран
62 A-124 15 0 1 0 0 12 17 0.71 QF 1884 Pipirelli $81.092.769 Задржи група
61 A-124 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1732 Pipirelli $49.600.643 Задржи група
60 P-22 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 1240 Dunnolop $6.825.541 Испаднат
59 M-3 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 3546 Contimental $14.583.850 Испаднат
58 P-4 4 0 4 1 0 38 17 2.24 R1 244 Dunnolop $25.697.129 Промовиран
57 P-4 27 0 0 1 0 2 17 0.12 R1 3408 Avonn $22.432.801 Задржи група
56 P-4 11 0 1 0 1 14 17 0.82 R1 311 Contimental $44.292.083 Задржи група
55 P-4 13 1 1 0 0 14 17 0.82 R1 334 Contimental $47.541.421 Задржи група
54 A-70 2 6 10 15 1 95 17 5.59 SF 4707 Pipirelli $120.892.652 Промовиран
53 A-70 4 0 3 0 0 49 17 2.88 R1 3522 Pipirelli $123.837.205 Задржи група
52 A-70 7 2 2 0 0 32 17 1.88 R2 718 Pipirelli $113.919.313 Задржи група
51 A-70 7 1 5 5 0 46 17 2.71 SF 768 Pipirelli $98.819.047 Задржи група
50 A-70 4 0 2 0 0 50 17 2.94 SF ? Pipirelli $53.174.389 Задржи група
49 P-21 28 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 455 Avonn $47.870.690 Испаднат
48 A-1 3 1 6 6 0 56 17 3.29 SF 730 Pipirelli $85.581.150 Промовиран
47 A-1 5 0 4 0 0 50 17 2.94 R1 545 Pipirelli $43.300.596 Задржи група
46 A-1 8 0 2 0 0 24 17 1.41 R1 ? Pipirelli $27.891.721 Задржи група
45 P-21 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? Yokomama $11.922.641 Испаднат
44 A-104 3 3 9 2 0 84 17 4.94 QF ? Pipirelli $25.639.918 Промовиран
43 A-104 5 1 4 0 0 57 17 3.35 QF 584 Pipirelli $44.114.819 Задржи група
42 A-104 7 0 2 0 0 35 17 2.06 R2 872 Pipirelli $72.586.416 Задржи група
41 A-104 6 0 2 0 0 44 17 2.59 F 792 Pipirelli $61.519.613 Задржи група
40 A-104 10 0 3 0 0 31 17 1.82 R2 ? Pipirelli $54.012.477 Задржи група
39 R-212 1 4 12 10 1 113 17 6.65 W ? Pipirelli $67.003.028 Промовиран
38 R-212 5 2 3 1 2 57 17 3.35 SF 2625 Pipirelli $-30.117.088 Задржи група
37 R-212 4 2 5 1 0 74 17 4.35 R1 2036 Pipirelli $-23.138.240 Задржи група
36 R-212 3 2 9 1 1 95 17 5.59 F 1694 Pipirelli $-15.084.825 Задржи група