Профил на менаџерот: Radek Sianowski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Radek Sianowski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 16, 2008
Последна интеракција: Окт 15 2016, 11:51:19
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (692)
Освоени поени:0 (1300)
Победи:0 (35)
Подиуми:0 (105)
Пол-позиции:0 (40)
Најбрзи круга:0 (12)
Просечно поени/трка: - (1.88)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 17, 2011)
Достигнувања:

26% отклучени

(93/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Radek Sianowski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 11, Трка 3
Број на најавувања:6837
Време поминато на ГПРО:1254.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 P-14 38 0 0 0 0 0 3 0 R1 - Dunnolop $9.288.920 Пензиониран
51 A-76 3 4 9 3 1 92 17 5.41 SF ? Pipirelli $26.803.919 Промовиран
50 A-76 15 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 1248 Pipirelli $43.333.098 Задржи група
49 A-76 13 0 1 0 0 9 16 0.56 R1 - Pipirelli $93.606.038 Задржи група
48 A-76 8 0 2 0 0 37 17 2.18 R2 501 Pipirelli $25.997.695 Задржи група
47 A-76 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $33.269.153 Задржи група
46 A-76 13 0 2 1 0 20 17 1.18 QF 1118 Pipirelli $82.099.734 Задржи група
45 A-76 8 1 4 0 0 42 17 2.47 R1 862 Pipirelli $40.986.679 Задржи група
44 A-76 25 0 0 0 1 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $15.049.396 Задржи група
43 A-76 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 1311 Pipirelli $34.491.135 Задржи група
42 A-76 18 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 1251 Pipirelli $26.257.346 Задржи група
41 P-7 29 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 319 Dunnolop $43.248.008 Испаднат
40 A-101 2 4 10 10 3 105 17 6.18 W 517 Pipirelli $116.384.346 Промовиран
39 A-101 5 3 5 0 0 52 17 3.06 R1 713 Pipirelli $91.019.894 Задржи група
38 A-101 15 0 0 0 0 16 16 1 R2 - Pipirelli $34.996.430 Задржи група
37 P-2 35 0 0 0 0 0 16 0 - - Yokomama $5.536.595 Испаднат
36 A-18 3 3 11 0 3 98 17 5.76 QF 340 Pipirelli $21.118.795 Промовиран
35 A-18 17 0 0 0 1 10 17 0.59 R1 944 Pipirelli $29.621.299 Задржи група
34 A-18 15 0 1 1 0 12 17 0.71 R2 926 Pipirelli $52.860.835 Задржи група
33 A-18 15 0 0 0 0 15 17 0.88 R2 574 Pipirelli $25.994.197 Задржи група
32 A-18 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 750 Pipirelli $31.653.176 Задржи група
31 R-316 1 6 11 4 0 116 17 6.82 F ? Pipirelli $20.692.413 Промовиран
30 A-37 20 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $-598 Испаднат
29 P-10 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $-6.624.723 Испаднат
28 P-10 25 0 0 0 0 8 17 0.47 - 186 Badyear $5.367.620 Задржи група
27 A-22 1 4 12 9 0 110 17 6.47 F ? Pipirelli $80.525.160 Промовиран
26 A-22 9 0 0 0 0 20 17 1.18 QF 637 Pipirelli $34.636.071 Задржи група
25 A-22 13 1 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $16.151.467 Задржи група
24 R-40 5 1 6 0 1 65 17 3.82 F 1115 Pipirelli $4.482.046 Промовиран
23 R-40 7 1 2 0 0 39 17 2.29 QF 1427 Pipirelli $7.359.393 Задржи група
22 R-40 15 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 1877 Pipirelli $-2.948.739 Задржи група
21 A-43 31 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $5.085.643 Испаднат
20 A-43 24 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $4.186.986 Задржи група
19 R-13 4 0 5 1 0 65 16 4.06 W - Pipirelli $6.732.066 Промовиран
18 A-6 12 0 0 0 0 15 17 0.88 R2 ? Pipirelli $-1.669.067 Испаднат
17 A-6 9 0 0 1 0 15 17 0.88 R2 ? Pipirelli $11.807.908 Задржи група
16 P-5 33 0 0 0 0 0 16 0 R1 - blank $1.468.230 Испаднат
15 A-20 3 2 6 1 2 59 17 3.47 - 295 blank $16.688.531 Промовиран
14 A-20 5 1 5 0 0 57 17 3.35 - ? blank $7.624.993 Задржи група
13 A-20 7 0 1 0 0 32 17 1.88 - ? blank $20.086.825 Задржи група
12 R-15 2 4 10 9 0 90 16 5.62 - - blank $23.557.967 Промовиран
11 R-15 9 0 0 0 0 33 15 2.2 - - blank $-1.835.427 Задржи група