Профил на менаџерот: Pawel Szlachta

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
MF1 Toyota M16 - 2006
Име:Pawel Szlachta
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 6, 2006
Последна интеракција: Мар 29 2021, 11:04:43
Постови на форумот:2016  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (374)
Освоени поени:0 (936)
Победи:0 (43)
Подиуми:0 (84)
Пол-позиции:0 (48)
Најбрзи круга:0 (29)
Просечно поени/трка: - (2.5)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 25, 2009)
Достигнувања:

32% отклучени

(119/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Pawel Szlachta Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 2, Трка 4
Број на најавувања:8033
Време поминато на ГПРО:1897.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Pawel Szlachta (Последна обнова: Јул 28 2011, 00:23:56)
just for fun.