Профил на менаџерот: István Lovas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:István Lovas
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 1, 2013
Последна интеракција: Вчера во 00:46:33
Постови на форумот:3  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (531)
Освоени поени:76 (1158)
Победи:3 (41)
Подиуми:8 (101)
Пол-позиции:2 (16)
Најбрзи круга:0 (25)
Просечно поени/трка: 7.6 (2.18)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

28% отклучени

(100/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до István Lovas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 36, Трка 11
Број на најавувања:1758
Време поминато на ГПРО:399.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 59
Позиција во сезоната:1
Пари: $??.???.???
Возач: Tiago Ramos (108)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Redbull Ikarus Racing Team
Екипен пласман:434
Поени на тимот:100.7332

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72 R-59 11 0 1 0 0 12 8 1.5 R1 7555 Pipirelli $30.442.625 Задржи група
71 A-45 35 0 0 0 0 0 8 0 R1 7911 Pipirelli $-1.067.017 Испаднат
70 A-45 26 0 0 0 0 0 11 0 R2 6913 Pipirelli $27.448.688 Задржи група
69 P-4 29 0 0 0 1 3 17 0.18 - 499 Contimental $37.432.293 Испаднат
68 A-17 3 2 9 0 5 90 17 5.29 SF 905 Pipirelli $93.125.411 Промовиран
67 A-17 14 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 4007 Pipirelli $55.827.623 Задржи група
66 R-177 1 12 15 5 5 145 17 8.53 W 4121 Pipirelli $50.462.303 Промовиран
65 A-78 37 0 0 0 0 0 6 0 R2 9836 Pipirelli $26.728.818 Пензиониран
64 A-78 9 0 1 0 0 20 13 1.54 QF 7049 Pipirelli $22.521.532 Задржи група
63 A-118 6 2 5 0 0 54 14 3.86 QF 5848 Pipirelli $6.428.252 Задржи група
62 A-118 5 1 4 0 0 46 17 2.71 R2 1066 Pipirelli $45.569.973 Задржи група
61 A-118 8 0 1 0 0 17 14 1.21 R1 6048 Pipirelli $46.825.391 Задржи група
60 A-118 16 0 0 0 0 5 15 0.33 R2 5569 Pipirelli $43.247.485 Задржи група
59 R-181 4 5 6 1 5 78 13 6 SF 6878 Pipirelli $44.521.441 Промовиран*
58 A-12 24 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 3723 Pipirelli $-8.943.811 Испаднат
57 A-12 22 0 0 0 0 0 17 0 R1 1882 Pipirelli $10.439.299 Задржи група
56 P-21 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 5126 Avonn $24.803.697 Испаднат
55 A-124 3 1 8 0 2 77 17 4.53 SF 875 Pipirelli $20.432.567 Промовиран
54 A-124 11 0 0 0 0 18 12 1.5 R1 8121 Pipirelli $29.013.640 Задржи група
53 A-124 20 0 0 0 0 5 13 0.38 R1 7753 Pipirelli $24.875.628 Задржи група
52 A-124 14 0 0 0 2 12 15 0.8 R1 - Pipirelli $25.672.056 Задржи група
51 A-124 14 0 0 0 1 10 15 0.67 R1 - Pipirelli $15.123.284 Задржи група
50 A-124 18 0 0 0 0 5 11 0.45 R1 - Pipirelli $21.593.101 Задржи група
49 A-124 10 0 2 0 1 21 13 1.62 R1 - Pipirelli $39.984.131 Задржи група
48 A-124 15 0 0 0 0 7 15 0.47 R2 - Pipirelli $42.333.885 Задржи група
47 R-153 3 2 6 3 1 80 17 4.71 F ? Pipirelli $37.953.242 Промовиран
46 A-2 35 0 0 0 0 0 17 0 - 2265 Pipirelli $6.743.386 Испаднат
45 P-17 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $6.336.491 Испаднат
44 A-26 1 5 9 4 0 85 16 5.31 SF - Pipirelli $30.599.430 Промовиран
43 A-26 7 1 5 0 2 42 14 3 R1 - Pipirelli $9.548.827 Задржи група
42 A-26 17 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $10.552.994 Задржи група
41 R-176 4 2 8 0 0 85 16 5.31 R1 - Pipirelli $7.473.619 Промовиран
40 A-100 27 0 0 0 0 1 12 0.08 R2 - Pipirelli $-24.911.698 Испаднат
39 A-100 24 0 0 0 0 2 14 0.14 R2 - Pipirelli $5.247.565 Задржи група
38 A-100 16 0 1 0 0 18 10 1.8 - - Pipirelli $4.631.066 Задржи група
37 R-29 2 5 12 1 0 114 16 7.12 F - Pipirelli $11.683.456 Промовиран
36 R-29 13 0 0 0 0 10 7 1.43 - - Pipirelli $-16.259.978 Задржи група