Профил на менаџерот: Adam Zielinski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Adam Zielinski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 9, 2013
Последна интеракција: Фев 18 2019, 19:50:07
Постови на форумот:161  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (405)
Освоени поени:0 (1109)
Победи:0 (54)
Подиуми:0 (105)
Пол-позиции:0 (69)
Најбрзи круга:0 (41)
Просечно поени/трка: - (2.74)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

47% отклучени

(166/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Adam Zielinski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 36, Трка 13
Број на најавувања:5138
Време поминато на ГПРО:1844.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Adam Zielinski (Последна обнова: Дек 28 2013, 11:43:17)
* *
/
___