Профил на менаџерот: Albert Oliveira

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Albert Oliveira
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 14, 2013
Последна интеракција: Окт 29 2015, 21:19:51
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (212)
Освоени поени:0 (322)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (25)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (25)
Просечно поени/трка: - (1.52)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(44/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Albert Oliveira Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 36, Трка 15
Број на најавувања:613
Време поминато на ГПРО:152.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Момче

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Albert Oliveira (Последна обнова: Јан 25 2014, 18:21:16)
aver chavales esto es mas complicao de lo que parece, pero ademas esq a mi siempre me pasa algo con las averias y xeso y xq no controlo los desgastes de neumaticos y gasolina siempre hago mas paradas de las q son pero bueno sigo aprendiendo pero si alguien quiere ayudar ...... de buen royo jjj