Профил на менаџерот: Jaroslav Voronovič

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jaroslav Voronovič
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 15, 2006
Последна интеракција: Мај 10 2011, 00:47:09
Постови на форумот:47  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (329)
Освоени поени:0 (580)
Победи:0 (22)
Подиуми:0 (46)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (31)
Просечно поени/трка: - (1.76)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(58/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jaroslav Voronovič Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:jokeris777

Основни информации

Прво ГП: Сезона 2, Трка 7
Број на најавувања:1313
Време поминато на ГПРО:230.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Jaroslav Voronovič (Последна обнова: Сеп 10 2009, 11:09:58)
HEAVY METAL TILL DEATH!