Профил на менаџерот: Edvardas Bendžius

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Edvardas Bendžius
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 18, 2006
Последна интеракција: Фев 10 2016, 17:53:00
Постови на форумот:221  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (273)
Освоени поени:0 (772)
Победи:0 (24)
Подиуми:0 (61)
Пол-позиции:0 (25)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: - (2.83)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 19, 2007)
Достигнувања:

15% отклучени

(54/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Edvardas Bendžius Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 2, Трка 8
Број на најавувања:4498
Време поминато на ГПРО:2715.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 R-285 10 0 0 0 0 16 5 3.2 R1 - Pipirelli $14.853.317 Задржи група
35-50 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 R-2 27 0 1 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $16.185.000 Задржи група
33 R-83 6 0 3 1 1 41 10 4.1 SF - Pipirelli $-18.728.445 Задржи група
32 R-83 10 0 2 0 0 23 12 1.92 R1 - Pipirelli $-11.493.916 Задржи група
26-31 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
25 A-17 32 0 0 0 0 0 5 0 - - Pipirelli $-9.507.174 Испаднат
24 R-162 4 1 6 0 0 60 12 5 QF - Pipirelli $19.330.169 Промовиран
23 R-162 23 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $29.704.764 Задржи група
22 R-162 10 1 2 0 0 26 9 2.89 R1 - Pipirelli $20.101.050 Задржи група
21 R-162 13 0 1 0 0 9 4 2.25 R1 - Pipirelli $-2.086.200 Задржи група
20 R-162 14 0 1 0 0 16 11 1.45 R2 - Pipirelli $23.860.875 Задржи група
18-19 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
17 A-7 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $33.868.398 Пензиониран
16 P-8 30 0 0 0 0 0 6 0 R1 - blank $90.244.653 Испаднат
15 P-8 25 0 0 0 0 2 11 0.18 - - blank $80.832.608 Задржи група
14 A-40 2 5 10 10 5 100 17 5.88 - ? blank $60.176.123 Промовиран
13 A-40 9 0 2 1 0 29 15 1.93 - - blank $57.109.341 Задржи група
12 R-10 6 1 2 1 0 50 16 3.12 - - blank $7.700.497 Промовиран*
11 P-8 36 0 0 0 0 0 3 0 - - blank $19.552.116 Пензиониран
10 M-2 35 0 0 0 0 0 12 0 - - blank $56.107.063 Испаднат
9 Elite 33 0 0 0 0 0 11 0 - - blank $16.285.452 Испаднат
8 M-3 2 6 7 3 2 95 16 5.94 - - blank $35.996.075 Промовиран
7 M-3 5 0 3 0 0 56 17 3.29 - 20 blank $44.728.432 Задржи група
6 M-3 6 1 1 0 0 36 17 2.12 - ? blank $14.237.537 Задржи група
5 M-3 22 0 0 0 0 1 16 0.06 - - blank $5.117.314 Задржи група
4 A-5 1 4 12 0 2 108 17 6.35 - ? blank $28.915.866 Промовиран
3 A-5 9 0 1 1 0 28 17 1.65 - 97 blank $10.763.980 Задржи група
2 R-19 4 5 7 8 6 66 10 6.6 - - blank $15.038.081 Промовиран