Профил на менаџерот: Evgenii Triis

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Evgenii Triis
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 19, 2006
Последна интеракција: Апр 7 2007, 21:20:09
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (26)
Освоени поени:0 (3)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (0.12)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(0/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Evgenii Triis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 2, Трка 8
Број на најавувања:74
Време поминато на ГПРО:4.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
3-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
2 R-10 23 0 0 0 3 3 10 0.3 - - blank $1.487.971 Задржи група