Профил на менаџерот: Marcin Żak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marcin Żak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 23, 2006
Последна интеракција: Денес во 09:00:58
Постови на форумот:149  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (1388)
Освоени поени:0 (2817)
Победи:0 (131)
Подиуми:0 (244)
Пол-позиции:0 (155)
Најбрзи круга:0 (104)
Просечно поени/трка: 0 (2.03)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 20, 2007)
Достигнувања:

73% отклучени

(269/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marcin Żak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 2, Трка 9
Број на најавувања:22443
Време поминато на ГПРО:2927.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 23
Позиција во сезоната:39
Пари: $?.???.???
Возач: Teo Barilla (100)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:15
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Polish Racing Team
Екипен пласман:313
Поени на тимот:147.3997

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 M-3 40 0 0 0 0 0 10 0 - 6297 Pipirelli $28.628.174 Испаднат
85 Elite 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 127 Contimental $34.043.145 Испаднат
84 Elite 23 0 1 1 0 6 17 0.35 R2 1782 Contimental $65.552.908 Задржи група
83 Elite 14 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 76 Contimental $81.773.272 Задржи група
82 M-2 2 6 6 3 5 73 17 4.29 R2 1990 Dunnolop $61.126.530 Промовиран
81 M-2 22 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 350 Avonn $25.975.532 Задржи група
80 M-2 22 0 0 0 1 6 16 0.38 - 4079 Contimental $65.183.362 Задржи група
79 P-9 2 2 8 2 3 79 16 4.94 F 2601 Dunnolop $127.720.725 Промовиран
78 P-9 5 1 2 0 1 44 17 2.59 QF 182 Dunnolop $73.636.762 Задржи група
77 P-9 25 0 0 0 0 10 13 0.77 - 5972 Avonn $131.142.599 Задржи група
76 A-56 2 7 13 3 3 119 16 7.44 F 4493 Pipirelli $110.468.856 Промовиран
75 A-56 7 0 4 0 1 38 15 2.53 R1 4926 Pipirelli $69.185.447 Задржи група
74 A-56 28 0 0 0 0 0 15 0 R2 4818 Pipirelli $55.503.950 Задржи група
73 A-56 26 0 0 0 0 0 15 0 R1 5597 Pipirelli $81.725.312 Задржи група
72 A-56 12 1 1 0 0 13 15 0.87 R1 6175 Pipirelli $93.779.374 Задржи група
71 A-56 15 0 0 0 0 6 14 0.43 R1 5654 Pipirelli $78.040.711 Задржи група
70 A-56 16 0 0 0 0 7 14 0.5 R1 5533 Pipirelli $69.681.439 Задржи група
69 A-56 13 0 1 0 0 14 14 1 R2 5795 Pipirelli $57.604.114 Задржи група
68 A-56 11 0 1 2 0 19 14 1.36 R2 6364 Pipirelli $51.849.107 Задржи група
67 P-14 39 0 0 0 0 0 14 0 - 5591 Pipirelli $6.922.936 Испаднат
66 A-90 3 4 11 3 1 97 16 6.06 SF 3516 Pipirelli $40.054.447 Промовиран
65 A-90 9 2 3 2 1 31 17 1.82 R2 2044 Pipirelli $100.632.246 Задржи група
64 A-101 4 2 3 3 1 57 17 3.35 F 955 Pipirelli $89.581.185 Задржи група
63 A-101 7 0 1 0 0 27 16 1.69 R2 4139 Pipirelli $24.013.778 Задржи група
62 A-101 20 0 0 0 0 2 12 0.17 R1 7630 Pipirelli $32.599.284 Задржи група
61 P-11 38 0 0 0 0 0 17 0 R1 7370 Yokomama $29.473.874 Испаднат
60 M-2 34 0 0 0 0 0 16 0 - 4404 Dunnolop $-6.137.928 Испаднат
59 M-2 24 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 156 Dunnolop $10.857.766 Задржи група
58 M-2 11 0 1 1 0 17 17 1 R2 78 Yokomama $9.874.379 Задржи група
57 M-2 9 0 2 1 0 28 17 1.65 R2 32 Dunnolop $24.807.875 Задржи група
56 Elite 31 0 0 0 0 0 17 0 - 134 Contimental $37.398.815 Испаднат
55 Elite 12 1 2 1 1 18 17 1.06 QF 985 Bridgerock $6.428.379 Задржи група
54 M-4 1 8 11 14 8 115 17 6.76 F 599 Dunnolop $35.375.449 Промовиран
53 M-4 5 0 1 0 5 33 17 1.94 R2 20 Dunnolop $29.382.077 Задржи група
52 M-4 12 0 0 0 0 22 17 1.29 R2 ? Dunnolop $48.117.640 Задржи група
51 P-13 1 8 13 7 5 123 17 7.24 W 77 Dunnolop $116.554.931 Промовиран
50 P-13 8 0 2 1 0 27 16 1.69 - - Dunnolop $26.466.825 Задржи група
49 A-75 2 6 10 9 10 100 17 5.88 R2 ? Pipirelli $69.700.856 Промовиран
48 A-75 11 0 1 0 0 16 16 1 QF - Pipirelli $53.646.520 Задржи група
47 A-75 11 1 1 0 1 15 14 1.07 R2 - Pipirelli $46.422.972 Задржи група
46 A-75 16 0 0 0 2 5 16 0.31 R1 - Pipirelli $22.446.565 Задржи група
45 A-75 5 4 6 0 4 56 15 3.73 R2 - Pipirelli $100.918.382 Задржи група
44 A-75 6 3 4 7 3 47 17 2.76 SF ? Pipirelli $66.112.658 Задржи група
43 A-75 8 1 2 0 2 20 17 1.18 R1 1290 Pipirelli $39.899.491 Задржи група
42 A-75 7 2 3 1 1 32 17 1.88 SF ? Pipirelli $42.711.082 Задржи група
41 P-2 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $1.418.162 Испаднат
40 M-5 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Avonn $5.053.613 Испаднат
39 M-5 4 2 4 1 0 44 17 2.59 - ? Michelini $9.503.348 Задржи група
38 P-1 2 0 8 0 0 89 17 5.24 QF 79 Yokomama $39.785.879 Промовиран
37 M-5 31 0 0 0 0 1 17 0.06 - 169 Yokomama $76.126 Испаднат
36 M-5 12 0 2 1 0 22 17 1.29 SF 120 Yokomama $11.846.189 Задржи група
35 P-17 1 13 16 15 7 156 17 9.18 W 19 Yokomama $32.720.797 Промовиран
34 P-17 5 0 3 11 1 38 17 2.24 QF 176 Yokomama $26.651.603 Задржи група
33 A-51 1 11 15 14 7 140 17 8.24 W 169 Pipirelli $28.195.931 Промовиран
32 A-51 5 1 2 5 3 41 17 2.41 QF 465 Pipirelli $25.007.120 Задржи група
31 A-51 18 0 0 0 0 6 17 0.35 - ? Pipirelli $14.838.614 Задржи група
30 P-15 10 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 ? Badyear $-10.587.370 Испаднат
29 M-3 28 0 0 2 2 3 17 0.18 R1 ? Yokomama $3.562.443 Испаднат
28 M-3 9 0 3 2 2 26 17 1.53 R2 ? Dunnolop $35.733.085 Задржи група
27 M-3 15 0 1 0 1 8 17 0.47 R1 ? Badyear $42.883.016 Задржи група
26 P-11 1 7 11 8 10 101 17 5.94 W ? Dunnolop $60.146.643 Промовиран
25 P-11 8 1 2 0 0 26 17 1.53 R1 ? Dunnolop $34.084.074 Задржи група
24 P-11 23 0 0 0 0 4 17 0.24 - 446 Pipirelli $17.678.948 Задржи група
23 P-11 24 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Dunnolop $2.896.510 Задржи група
22 P-11 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 785 Pipirelli $11.166.015 Задржи група
21 A-12 1 7 9 5 3 98 17 5.76 QF 293 Pipirelli $8.192.375 Промовиран
20 A-12 9 0 3 0 0 29 17 1.71 - 662 Pipirelli $20.788.928 Задржи група
19 A-12 6 1 3 1 0 34 17 2 SF ? Pipirelli $7.802.153 Задржи група
18 R-151 1 16 17 16 4 168 17 9.88 W 500 Pipirelli $6.153.077 Промовиран
17 P-5 38 0 0 0 0 0 17 0 - ? Yokomama $-9.283.839 Спец пот
16 A-28 5 2 5 0 2 73 17 4.29 R2 229 blank $11.997.238 Промовиран*
15 A-28 12 0 0 0 0 8 17 0.47 - ? blank $8.612.899 Задржи група
14 P-11 30 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $25.407.331 Испаднат
13 P-11 11 0 0 0 0 18 15 1.2 - - blank $70.981.720 Задржи група
12 P-11 10 0 0 0 1 20 17 1.18 - 103 blank $4.895.501 Задржи група
11 P-11 18 0 0 0 0 2 17 0.12 - 205 blank $27.752.961 Задржи група
10 A-9 15 0 0 0 1 6 15 0.4 - - blank $6.871.416 Промовиран*
9 A-9 9 0 1 0 1 19 17 1.12 - ? blank $1.456.741 Задржи група
8 M-3 31 0 0 0 0 0 17 0 - 61 blank $1.575.042 Испаднат
7 A-13 3 3 3 6 0 67 17 3.94 - 108 blank $12.514.307 Промовиран
6 R-38 1 6 13 7 0 108 17 6.35 - ? blank $1.442.713 Промовиран
5 A-2 10 1 1 0 0 18 17 1.06 - ? blank $-4.376.715 Испаднат
4 A-2 23 0 0 0 0 0 17 0 - 150 blank $20.072.016 Задржи група
3 R-13 4 1 6 0 0 75 17 4.41 - 185 blank $4.854.076 Промовиран
2 R-13 17 0 0 0 0 5 8 0.62 - - blank $-4.522.818 Задржи група