Профил на менаџерот: Tom Parker

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tom Parker
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 24, 2006
Последна интеракција: Фев 25 2020, 02:25:41
Постови на форумот:8803  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (269)
Освоени поени:0 (796)
Победи:0 (25)
Подиуми:0 (70)
Пол-позиции:0 (21)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: - (2.96)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 18, 2008)
Достигнувања:

19% отклучени

(66/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tom Parker Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 6, Трка 2
Број на најавувања:12724
Време поминато на ГПРО:7708.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Tom Parker (Последна обнова: Дек 15 2018, 00:37:39)
Оневозможен поради несогласувања со менаџерот