Профил на менаџерот: Panayiotis Mikhalopoulos

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Panayiotis Mikhalopoulos
Држава: Грција
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 18, 2013
Последна интеракција: Јан 26 2021, 07:16:33
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (381)
Освоени поени:0 (725)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (40)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.9)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

9% отклучени

(34/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Panayiotis Mikhalopoulos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 5
Број на најавувања:1294
Време поминато на ГПРО:343.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
81-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
80 R-3 19 0 0 0 0 0 0 - R1 9491 Pipirelli $33.296.000 Задржи група
79 R-3 10 0 0 0 0 12 11 1.09 R2 6652 Pipirelli $-17.521.135 Задржи група
68-78 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
67 R-56 19 0 0 0 0 1 7 0.14 R2 8845 Pipirelli $-16.330.084 Задржи група
65-66 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-86 13 0 0 0 0 13 5 2.6 QF 9533 Pipirelli $16.882.431 Задржи група
63 R-86 12 0 1 0 0 8 5 1.6 R2 9384 Pipirelli $-3.061.369 Задржи група
62 R-86 16 0 0 0 0 8 6 1.33 R1 8864 Pipirelli $-13.478.373 Задржи група
61 R-86 15 0 0 0 0 3 4 0.75 R1 11031 Pipirelli $-6.181.795 Задржи група
60 R-86 16 0 0 0 0 1 5 0.2 R1 9873 Pipirelli $-8.695.530 Задржи група
59 R-86 9 0 2 1 0 26 11 2.36 QF 7474 Pipirelli $1.150.480 Задржи група
58 A-119 34 0 0 0 0 0 14 0 - 6346 Pipirelli $-26.000.398 Испаднат
57 R-26 2 0 10 0 0 93 17 5.47 F 3271 Pipirelli $35.111.952 Промовиран
56 R-26 4 0 6 1 0 73 16 4.56 SF 5252 Pipirelli $-10.990.024 Задржи група
55 R-26 10 0 0 0 0 14 11 1.27 R2 8451 Pipirelli $5.157.151 Задржи група
54 R-26 8 0 1 0 1 26 12 2.17 QF 7954 Pipirelli $-16.148.694 Задржи група
53 R-26 16 0 0 0 0 0 12 0 R1 8295 Pipirelli $28.826.859 Задржи група
52 R-26 1 2 6 7 0 98 17 5.76 SF 1886 Pipirelli $-18.690.937 Задржи група
51 R-26 6 0 3 0 0 57 16 3.56 SF - Pipirelli $-4.780.796 Задржи група
50 R-26 7 0 2 1 0 44 14 3.14 R1 - Pipirelli $-277.528 Задржи група
49 R-26 7 0 1 0 0 40 17 2.35 QF ? Pipirelli $35.420.924 Задржи група
48 R-26 5 0 2 0 0 44 16 2.75 SF - Pipirelli $-11.361.466 Задржи група
47 R-26 12 0 0 0 0 18 17 1.06 QF ? Pipirelli $-2.943.556 Задржи група
46 R-26 6 1 4 0 0 61 17 3.59 QF ? Pipirelli $-11.558.346 Задржи група
45 R-26 9 0 0 0 0 19 11 1.73 R1 - Pipirelli $-10.812.614 Задржи група
44 R-26 16 0 0 0 0 6 13 0.46 R1 - Pipirelli $-4.848.996 Задржи група
43 R-26 15 0 0 0 0 4 13 0.31 QF - Pipirelli $-12.298.572 Задржи група
42 R-26 15 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $-15.814.105 Задржи група
41 R-26 5 0 2 0 0 39 16 2.44 R2 - Pipirelli $3.328.629 Задржи група
40 R-26 17 0 0 0 0 4 16 0.25 SF - Pipirelli $-3.216.194 Задржи група
39 R-26 15 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 - Pipirelli $-2.436.635 Задржи група
38 R-26 20 0 0 0 3 0 16 0 R1 - Pipirelli $1.321.231 Задржи група
37 R-26 25 0 0 0 0 0 12 0 - - Pipirelli $-17.711.374 Задржи група