Профил на менаџерот: Fábio Conceição

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Fábio Conceição
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 28, 2013
Последна интеракција: Окт 22 2021, 22:29:20
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (785)
Освоени поени:0 (1132)
Победи:0 (33)
Подиуми:0 (85)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (29)
Просечно поени/трка: 0 (1.44)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

24% отклучени

(89/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Fábio Conceição Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 8
Број на најавувања:6692
Време поминато на ГПРО:1807.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 43
Позиција во сезоната:34
Пари: $??.???.???
Возач: Beppe Del Monte (104)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:6
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Brasil IV
Екипен пласман:558
Поени на тимот:25.4667

Спонзори

Chanels (R54) - 29 трки
Time Warning (R54) - 4 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 A-43 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 2468 Pipirelli $9.927.183 Задржи група
82 R-54 3 6 8 4 6 88 17 5.18 SF 2729 Pipirelli $32.019.989 Промовиран
81 R-54 7 0 0 0 1 39 17 2.29 R1 3004 Pipirelli $-14.525.228 Задржи група
80 A-12 34 0 0 0 0 0 16 0 - 4696 Pipirelli $8.883.781 Испаднат
79 R-127 5 0 3 0 0 64 17 3.76 QF 2770 Pipirelli $19.601.847 Промовиран
78 R-127 5 0 7 0 0 70 17 4.12 F 2737 Pipirelli $19.691.272 Задржи група
77 R-127 6 0 0 0 0 32 17 1.88 QF 3472 Pipirelli $-5.335.797 Задржи група
76 A-68 28 0 0 0 0 0 15 0 R1 5472 Pipirelli $-2.668.987 Испаднат
75 A-68 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 4253 Pipirelli $7.417.151 Задржи група
74 A-68 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 2005 Pipirelli $29.420.998 Задржи група
73 R-45 1 10 14 2 5 140 17 8.24 W 2514 Pipirelli $48.036.550 Промовиран
72 R-45 5 1 3 0 1 60 17 3.53 SF 2875 Pipirelli $41.237.208 Задржи група
71 A-2 34 0 0 0 0 0 17 0 - 3143 Pipirelli $594.435 Спец пот
70 A-2 18 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 3333 Pipirelli $11.915.551 Задржи група
69 A-2 29 0 0 0 1 0 15 0 R1 5802 Pipirelli $7.638.480 Задржи група
68 A-2 16 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 4610 Pipirelli $26.354.201 Задржи група
67 A-2 26 0 0 0 0 0 17 0 - 2432 Pipirelli $20.847.083 Задржи група
66 A-2 30 0 0 0 0 0 17 0 - 3317 Pipirelli $10.554.483 Задржи група
65 A-2 36 0 0 0 0 0 17 0 - 3914 Pipirelli $6.034.034 Задржи група
64 P-17 33 0 0 0 0 0 17 0 - 1098 Yokomama $7.998.495 Испаднат
63 A-50 3 4 9 2 4 91 17 5.35 F 1060 Pipirelli $8.552.176 Промовиран
62 A-50 12 0 1 0 1 21 17 1.24 R1 1477 Pipirelli $22.770.528 Задржи група
61 A-50 14 0 1 0 0 12 17 0.71 R2 1973 Pipirelli $37.183.789 Задржи група
60 A-50 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 4679 Pipirelli $43.724.362 Задржи група
59 A-50 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 4810 Pipirelli $48.628.194 Задржи група
58 A-50 10 0 2 0 1 18 17 1.06 R2 4128 Pipirelli $49.788.695 Задржи група
57 A-50 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 5515 Pipirelli $50.619.314 Задржи група
56 A-50 20 0 0 0 1 5 16 0.31 R1 5232 Pipirelli $40.075.353 Задржи група
55 A-50 7 1 2 0 1 32 17 1.88 QF 1908 Pipirelli $95.047.255 Задржи група
54 A-50 24 0 0 0 0 0 17 0 QF 2241 Pipirelli $56.778.029 Задржи група
53 A-50 34 0 0 0 0 0 17 0 - 2106 Pipirelli $7.464.619 Задржи група
52 R-299 1 6 10 1 0 108 16 6.75 W - Pipirelli $8.210.345 Промовиран
51 R-299 4 1 3 0 2 51 17 3 F 2516 Pipirelli $3.433.111 Задржи група
50 R-299 6 0 4 0 1 41 17 2.41 R2 ? Pipirelli $7.632.964 Задржи група
49 A-115 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $26.800.214 Испаднат
48 A-115 11 0 0 0 0 17 17 1 R2 ? Pipirelli $61.773.758 Задржи група
47 A-115 6 1 4 0 0 42 17 2.47 R1 ? Pipirelli $65.821.968 Задржи група
46 A-115 13 0 2 0 0 18 17 1.06 R2 ? Pipirelli $55.220.969 Задржи група
45 A-115 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 1595 Pipirelli $17.192.112 Задржи група
44 A-115 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 1676 Pipirelli $1.372.612 Задржи група
43 R-295 4 1 4 0 0 60 17 3.53 QF ? Pipirelli $29.327.203 Промовиран
42 R-295 12 0 1 0 0 17 17 1 QF 2347 Pipirelli $-19.362.474 Задржи група
41 R-295 15 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 3107 Pipirelli $-9.713.664 Задржи група
40 R-295 12 0 1 0 1 20 14 1.43 QF - Pipirelli $8.800.678 Задржи група
39 R-295 9 1 2 0 3 24 13 1.85 SF - Pipirelli $6.511.824 Задржи група
38 R-295 11 1 3 0 0 32 17 1.88 QF ? Pipirelli $5.225.207 Задржи група
37 R-295 13 0 1 0 0 10 10 1 - - Pipirelli $1.593.366 Задржи група