Профил на менаџерот: Sima Marius

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Honda RA106 - 2006
Име:Sima Marius
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 9, 2013
Последна интеракција: Дек 23 2021, 17:53:24
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (791)
Освоени поени:0 (861)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (66)
Пол-позиции:0 (15)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: - (1.09)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

19% отклучени

(70/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sima Marius Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 15
Број на најавувања:8088
Време поминато на ГПРО:1437.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
85 A-45 20 0 0 0 1 4 6 0.67 R1 6666 Pipirelli $85.241.566 Пензиониран
84 A-45 16 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 1243 Pipirelli $85.164.771 Задржи група
83 A-45 21 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 4598 Pipirelli $76.965.116 Задржи група
82 A-45 12 0 0 0 1 15 17 0.88 R1 1957 Pipirelli $27.073.482 Задржи група
81 A-45 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 3552 Pipirelli $37.775.751 Задржи група
80 A-45 27 0 0 0 0 0 17 0 - 2689 Pipirelli $52.920.634 Задржи група
79 A-45 13 0 0 0 1 19 16 1.19 R2 3984 Pipirelli $102.432.645 Задржи група
78 A-90 11 1 1 0 1 21 17 1.24 - 1482 Pipirelli $81.405.653 Задржи група
77 A-90 13 0 1 0 0 9 14 0.64 R2 5856 Pipirelli $86.475.363 Задржи група
76 A-90 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 2494 Pipirelli $72.972.140 Задржи група
75 A-90 9 0 4 0 1 26 17 1.53 R2 1713 Pipirelli $102.946.223 Задржи група
74 A-90 5 1 3 0 1 57 17 3.35 F 795 Pipirelli $87.394.974 Задржи група
73 A-90 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 3291 Pipirelli $79.756.403 Задржи група
72 A-90 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1800 Pipirelli $53.750.832 Задржи група
71 A-90 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 2005 Pipirelli $60.757.157 Задржи група
70 A-90 34 0 0 0 0 0 16 0 R1 4850 Pipirelli $51.381.656 Задржи група
69 R-48 1 6 13 2 3 128 17 7.53 W 2440 Pipirelli $50.583.999 Промовиран
68 A-3 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 3533 Pipirelli $33.348.049 Испаднат
67 A-3 10 0 2 0 0 21 17 1.24 R2 4229 Pipirelli $30.927.096 Задржи група
66 A-3 8 0 3 0 0 33 17 1.94 QF 1029 Pipirelli $25.276.766 Задржи група
65 A-3 13 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 1736 Pipirelli $54.781.609 Задржи група
64 A-102 16 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 1547 Pipirelli $46.747.787 Задржи група
63 A-102 23 0 0 0 0 0 17 0 R2 1647 Pipirelli $70.945.949 Задржи група
62 A-102 30 0 0 0 0 0 16 0 R2 4341 Pipirelli $48.816.029 Задржи група
61 A-102 17 0 0 0 0 3 14 0.21 R2 6275 Pipirelli $73.460.445 Задржи група
60 A-102 16 0 0 0 2 8 15 0.53 QF 5445 Pipirelli $94.046.308 Задржи група
59 A-102 11 0 0 0 1 7 16 0.44 QF 3958 Pipirelli $105.930.109 Задржи група
58 A-102 21 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 4542 Pipirelli $79.972.678 Задржи група
57 A-102 23 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 4404 Pipirelli $78.443.591 Задржи група
56 A-102 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 1856 Pipirelli $77.071.068 Задржи група
55 A-102 25 0 0 0 1 0 17 0 R2 2744 Pipirelli $75.350.538 Задржи група
54 A-102 19 0 0 0 0 3 16 0.19 - 4901 Pipirelli $35.196.080 Задржи група
53 R-66 2 3 10 10 2 108 17 6.35 F 4864 Pipirelli $49.884.467 Промовиран
52 A-109 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 1376 Pipirelli $32.886.407 Испаднат
51 A-109 27 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $5.518.570 Задржи група
50 A-109 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 1643 Pipirelli $11.525.685 Задржи група
49 A-109 24 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 1557 Pipirelli $19.945.190 Задржи група
48 A-109 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $36.069.533 Задржи група
47 R-363 2 3 10 2 0 108 17 6.35 F ? Pipirelli $38.223.321 Промовиран
46 A-19 22 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $-10.581.353 Испаднат
45 R-150 3 0 3 0 0 41 17 2.41 QF 2493 Pipirelli $29.623.936 Промовиран
44 R-150 8 0 2 1 0 34 17 2 R2 2795 Pipirelli $-4.945.769 Задржи група
43 R-150 8 0 2 0 0 31 17 1.82 R1 2846 Pipirelli $-11.668.359 Задржи група
42 R-150 7 0 4 0 0 36 17 2.12 R1 ? Pipirelli $12.611.974 Задржи група
41 A-117 27 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $10.107.472 Испаднат
40 A-117 13 0 1 0 1 10 17 0.59 QF ? Pipirelli $16.180.541 Задржи група
39 R-29 5 1 4 0 0 64 17 3.76 SF ? Pipirelli $8.955.794 Промовиран
38 R-29 11 0 2 0 4 22 17 1.29 QF ? Pipirelli $-8.019.836 Задржи група
37 R-29 18 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $-2.099.347 Задржи група