Профил на менаџерот: Cristian Iorga1

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Simtek S941 - 1994
Име:Cristian Iorga
Држава: Норвешка
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 29, 2006
Последна интеракција: Дек 16 2015, 22:26:13
Постови на форумот:3609  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 1
Број на трки:0 (184)
Освоени поени:0 (820)
Победи:0 (30)
Подиуми:0 (73)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (35)
Просечно поени/трка: - (4.46)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 18, 2007)
Достигнувања:

4% отклучени

(13/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Cristian Iorga Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 4, Трка 5
Број на најавувања:19012
Време поминато на ГПРО:3569.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 157
Позиција во сезоната:23
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Groinkpff!
Екипен пласман:2197
Поени на тимот:0

Спонзори

Chendant (R96) - 3 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Cristian Iorga (Последна обнова: Јул 27 2009, 14:15:28)
Regex mastah ٩๏̯͡๏)۶