Профил на менаџерот: Tadas Bardišauskas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tadas Bardišauskas
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 7, 2008
Последна интеракција: Мар 22 2011, 18:24:30
Постови на форумот:8  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (115)
Освоени поени:0 (141)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (9)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.23)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(7/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tadas Bardišauskas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 12, Трка 1
Број на најавувања:1459
Време поминато на ГПРО:393.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Tadas Bardišauskas (Последна обнова: Јан 28 2009, 22:08:22)
Season 12: 91 pts, 2 wins, 9 podiums, 2 pole positions, 0 faster laps