Профил на менаџерот: László Kovácsi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:László Kovácsi
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 9, 2013
Последна интеракција: Денес во 15:50:40
Постови на форумот:64  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (754)
Освоени поени:0 (1270)
Победи:0 (38)
Подиуми:0 (96)
Пол-позиции:0 (65)
Најбрзи круга:0 (49)
Просечно поени/трка: 0 (1.68)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 12, 2013)
Достигнувања:

41% отклучени

(150/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до László Kovácsi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 38, Трка 2
Број на најавувања:1721
Време поминато на ГПРО:708.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 25
Позиција во сезоната:36
Пари: $??.???.???
Возач: Roberto Tarquini (130)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:19
Гуми: Yokomama
Име на тим: Hungarian Eagles F1 Team
Екипен пласман:149
Поени на тимот:93.8668

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 P-25 12 0 1 0 0 16 17 0.94 QF 4224 Yokomama $85.922.822 Задржи група
82 P-25 9 0 1 0 0 21 17 1.24 R1 2289 Avonn $42.721.090 Задржи група
81 P-25 16 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 5557 Yokomama $46.739.954 Задржи група
80 P-25 8 1 1 1 2 27 17 1.59 R1 4625 Dunnolop $67.852.880 Задржи група
79 P-25 25 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 723 Contimental $18.715.771 Задржи група
78 P-25 13 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 4494 Yokomama $39.056.926 Задржи група
77 P-25 15 0 1 0 1 10 17 0.59 - 974 Avonn $20.617.501 Задржи група
76 P-25 5 1 4 0 0 43 17 2.53 R2 457 Badyear $13.554.129 Задржи група
75 P-25 17 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 1364 Badyear $11.192.468 Задржи група
74 P-25 10 1 2 0 0 23 17 1.35 R1 3398 Badyear $8.302.264 Задржи група
73 P-25 17 0 1 0 0 12 16 0.75 R1 4813 Badyear $16.983.273 Задржи група
72 P-25 17 0 0 0 0 9 17 0.53 - 1578 Badyear $14.736.749 Задржи група
71 P-25 5 3 5 3 3 55 17 3.24 SF 194 Badyear $13.419.425 Задржи група
70 P-25 13 1 1 2 1 15 17 0.88 R1 3683 Badyear $3.378.727 Задржи група
69 P-25 5 0 3 0 1 36 17 2.12 QF 374 Badyear $32.432.691 Задржи група
68 P-25 10 1 2 2 0 21 17 1.24 R1 472 Badyear $25.443.870 Задржи група
67 P-25 4 2 4 2 0 44 17 2.59 R2 609 Badyear $20.552.579 Задржи група
66 P-25 9 1 2 1 0 27 17 1.59 R1 439 Badyear $4.378.322 Задржи група
65 P-25 10 0 2 1 0 19 17 1.12 R1 310 Badyear $18.668.377 Задржи група
64 P-25 5 2 5 4 2 52 17 3.06 QF 288 Badyear $26.473.898 Задржи група
63 P-25 11 0 1 0 0 17 17 1 R2 1145 Badyear $9.831.529 Задржи група
62 P-25 6 2 2 2 1 34 17 2 F 408 Badyear $14.159.551 Задржи група
61 P-25 8 1 2 1 1 28 17 1.65 R1 981 Badyear $12.163.140 Задржи група
60 P-25 5 1 3 1 2 48 17 2.82 QF 2560 Badyear $13.724.372 Задржи група
59 P-25 10 1 2 2 1 20 17 1.18 - 546 Badyear $9.385.900 Задржи група
58 P-25 14 0 1 4 2 9 17 0.53 QF 4712 Hancock $5.732.802 Задржи група
57 M-3 35 0 0 0 0 0 17 0 - 7310 Contimental $19.101.512 Испаднат
56 M-3 24 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 3787 Michelini $6.462.448 Задржи група
55 P-16 1 7 7 6 4 81 17 4.76 F 461 Badyear $72.133.675 Промовиран
54 P-16 8 0 0 2 1 18 17 1.06 QF 5415 Badyear $70.218.034 Задржи група
53 P-16 4 2 5 3 1 58 17 3.41 R1 116 Badyear $90.964.735 Задржи група
52 P-16 24 0 0 2 0 6 17 0.35 R1 305 Dunnolop $111.906.920 Задржи група
51 P-16 5 1 2 0 2 28 16 1.75 R2 - Contimental $192.677.979 Задржи група
50 P-16 7 1 2 0 0 28 16 1.75 R1 - Contimental $223.641.078 Задржи група
49 A-20 2 6 10 13 8 100 17 5.88 SF ? Pipirelli $193.421.137 Промовиран
48 A-20 6 0 1 3 3 47 17 2.76 R2 ? Pipirelli $170.644.305 Задржи група
47 A-20 8 0 2 1 2 28 17 1.65 QF ? Pipirelli $134.470.371 Задржи група
46 A-20 7 0 4 0 4 37 17 2.18 R2 ? Pipirelli $102.569.328 Задржи група
45 A-20 12 0 1 0 1 15 17 0.88 R1 ? Pipirelli $57.434.132 Задржи група
44 A-20 17 0 1 0 1 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $15.801.625 Задржи група
43 R-100 2 1 7 9 4 69 16 4.31 F - Pipirelli $20.403.273 Промовиран
42 R-26 7 1 1 0 1 29 15 1.93 R1 - Pipirelli $-8.914.248 Задржи група
41 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
40 R-221 8 1 1 0 0 29 10 2.9 QF - Pipirelli $13.094.526 Задржи група
39 R-221 10 0 2 0 0 25 16 1.56 SF - Pipirelli $4.967.486 Задржи група
38 R-221 11 0 0 0 0 23 15 1.53 R2 - Pipirelli $8.961.993 Задржи група