Профил на менаџерот: John Mist

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:John Mist
Држава: Грција
Пол:Не е определено
Се приклучи:Сеп 24, 2013
Последна интеракција: Окт 5 2018, 06:24:38
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (88)
Освоени поени:0 (27)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (1)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.31)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(6/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до John Mist Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 3
Број на најавувања:229
Време поминато на ГПРО:40.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
67-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 R-127 31 0 0 0 0 0 0 - - 9007 Pipirelli $14.916.014 Задржи група
65 R-3 13 0 0 0 0 1 8 0.12 R1 10252 Pipirelli $7.549.296 Задржи група
64 R-3 11 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 6762 Pipirelli $3.475.897 Задржи група
63 R-3 17 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 6774 Pipirelli $5.632.476 Задржи група
62 R-3 19 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 5387 Pipirelli $590.574 Задржи група
61 R-3 21 0 0 0 0 0 14 0 R2 7938 Pipirelli $17.317.632 Задржи група
60 R-3 11 0 1 0 0 13 14 0.93 R2 6425 Pipirelli $-1.990.424 Задржи група
39 Ret - 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $0 Задржи група